Kara Tahta Dizisi İçin Geri Sayım Başladı. Dizinin Ne Zaman Ekranlara Geleceği Ortaya Çıktı

Kara Tahta Dizisi İçin Geri Sayım Başladı. Dizinin Ne Zaman Ekranlara Geleceği Ortaya Çıktı

TRT1’in yeni ve iddialı dizisi Kara Tahta, şimdiden merak söz konusu oldu. Alınan bilgiye göre dizi bu hafta ekran yolculuğuna başlayacak. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Çekimleri bir süredir devam eden Kara Tahta dizisinden sonunda beklenen haber geldi. Alınan bilgilere göre Furkan Andıç ve Miray Daner başrollerinde yer aldığı dizi Çarşamba akşamlarına damga vurmaya hazırlanıyor. Ayrıca duygusal yönü ağır basan bir hikayenin kahramanları sosyal medya üzerinden yoğun ilgi gördü.

Dizi Çarşamba Akşamlarına Damga Vurmaya Hazırlanıyor

Kara Tahta Dizisi şimdiden sosyal medyada gündem olmayı başardı. Dram türündeki Kara Tahta dizisi, izleyicinin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalacak. Başrollerinde Miray Daner ve Furkan Andıç gibi yetenekli oyuncular bulunuyor. Ayrıca dizinin ilk tanıtım filmi de İzleyicileri ekranlara kilitlemeyi başardı. Dizinin rakipleri ile nasıl mücadele vereceği de merak ediliyor.

Dizinin Fragmanı Yayınlandı

Çarşamba günü birinci bölümü ile ekranlara gelecek olan Kara Tahta dizisinin fragmanı yayınlandı. Üs Yapım imzalı Kara Tahta dizisinin ilk bölüm yayın tarihi 30 Mart Çarşamba günü olarak kayıtlara geçti. İzleyiciler şimdi o dizinin yayınlanacağı günü merak ile bekliyor. Cengiz Bozkurt, Kerem Aslanoğlu, Yasemin Yazıcı, Selen Uçer, Çiçek Dilligil, Mine Tüfekçioğlu, Nizam Namıdar gibi yetenekli oyuncuları bünyesinde barındıran dizi hikayesi ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Etiketler :