Kardeşlerim Dizi Yapımcısından Acı Haber Geldi! Kardeşlerim Dizisi Final mi Yapıyor?

Kardeşlerim Dizi Yapımcısından Acı Haber Geldi! Kardeşlerim Dizisi Final mi Yapıyor?

ATV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Kardeşlerim dizisinin final yapacağına dair iddialar gündeme geldi. Dizide yapılan bir hata seyirciyi çileden çıkardı. Hatta kim yorumlar oyuncuların seyirci aptal yerine koyduğunu söylüyor. Dizinin final yapıp yapmayacağı ise şimdiden merak söz konusu oldu. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Birçok yetenekli oyuncunun başrolü paylaştığı kardeşlerim dizisinin final yapacağına dair iddialar ortaya atılıyor. Dizinin bazı sahnelerinin izleyici aptal yerine koydu söyleniyor. Her cumartesi akşamı ekranlara gelen kardeşlerim dizisi reyting rekorları kırıyordu. Dizide yaşanan bazı gelişmeler herkesi şaşkına çevirdi.

Kardeşlerim dizisine büyük tepki

Her cumartesi akşamı ekranlara gelen Kardeşlerim dizisinin yeni bölümünde Doruk ve Asiye arasındaki bağ yeniden güçleniyor. Dizinin ilk bölümlerinde Hatice Hanım’ın ölümü Asiye’yi bir halde etkilemişti. Annesi kaybeden Asiye, Doruk’a bağlanmıştı. Bunun ardından Doruk ve Asiye’nin aşkı zamanla büyük bir sınavdan geçti.

Dizinin yeni bölümü olay oldu

Kardeşlerim dizisinin yeni bölümünde Doruk’un Asiye’ye aldığı çiçekler izleyici şaşkına çevirdi. Asiye’yi alınan çiçeklerin arasında sarı, kırmızı ve beyaz renkler bulunuyor. Melisa’nın ne güzel çiçekler bunlar demesinin ardından sarı çiçeklerin ön plana çıkması skandal bir çekim hatası olarak yorumlanıyor. Sosyal medya kullanıcıları ise bu çekim hatalarını Kardeşlerim isimli dizide çok fazla olduğunu belirtti. Çekimlerde daha dikkatli davranılması gerektiğinin altını çizdi.