Kardeşlerim Dizisi Rakiplerine Fark Atmayı Başardı! Reyting Sıralamalarında Zirveye Oynuyor!

Kardeşlerim Dizisi Rakiplerine Fark Atmayı Başardı! Reyting Sıralamalarında Zirveye Oynuyor!

ATV'nin kısa sürede meşhur olan dizisi Kardeşlerim, reyting sıralamalarında yüzleri güldürmeyi başardı. Dizide yer alan oyuncuların etkileri performansları neticesinde pek çok rakip diziye fark atıldı. Bundan sonra Kardeşlerim dizisinin varlığından daha fazla söz edeceğiz. Peki Kardeşlerim dizisi kaç bölüm sürecek?

A+A-

Kardeşlerim dizisini izleyenler artan reytingden oldukça memnun. Dizi, içeriği ve oyuncu kadrosuyla muazzam bir kitleye sesleniyor. Kısa sürede elde ettiği bu başarı sonrasında diziyi ilk sıralarda görenler dizinin konusunu merak etmeye başladı. Rakiplerine karşı önemli bir avantaj elde ettiği için pek çok kişi bu başarılı dizide neler yaşandığını araştırıyor. İşte Kardeşlerim dizisinin son haftalardaki gelişimi ve reyting başarısı...

Kardeşlerim Dizisinin Reytingleri Artıyor!

Kardeşlerim dizisi, yayınlandığı ilk günden bu yana izleyicilerin sevdiği ve ilgi gösterdiği bir yapım oldu. Bu yapım için özel oyuncular seçildi ve konunun dramla bağlantılı olması nedeniyle üzerinde çokça çalışıldı. 4 kardeşin yaşadığı zorlukları anlatan Kardeşlerim dizisi, dizi içerisinde yaşanan olaylarla iyice ilgi odağı haline geldi.

Kardeşlerim Dizisi Reyting Sıralaması

Kardeşlerim dizisi TOTAL reyting sıralamasında pek çok diziyi geçti ve 2. sırada yerini aldı. Zirvede Gönül Dağı dizisi bulunurken, Kardeşlerim dizisi Sen Çal Kapımı dizisine adeta fark attı. Diziyi izleyenleri sevindiren bu gelişmenin ardından Kardeşlerim gözünü zirveye dikti. Eğer bu akşam yayınlanacak yeni bölümde reytingde artış yaşanırsa zirvenin yeni sahibi Kardeşlerim dizisi olabilir. Dizi içerisinde yaşanan olaylar, izleyicileri diziye daha da çok bağlıyor. Konusu duygusal ve ailesiyle olmayan 4 kardeşin yaşantısını anlatıyor.

Kardeşlerim Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Kardeşlerim dizisinin kaç bölüm süreceğiyle ilgili net bir açıklama yok. Ancak bu sezon sonuna kadar kesin olarak yayınlanacak. Ayrıca hikayesi beğenilirse ikinci ve üçüncü sezonların da çekilmesi bekleniyor. Dizide her şey yolunda ilerliyor. Bu gidişat gösteriyor ki izleyiciler diziyi çok sevdi. Yakın zamanda reyting sıralamalarında birinciliği de elde edebilir. Gönül Dağı dizisinde yaşanabilecek bir miktar düşüş bile Kardeşlerim dizisinin birinci olmasına neden olacak.