Kardeşlerim Dizisi Rakiplerini Alt Üst Ediyor! Kuzey Yıldızı ve Gönül Dağı'nı Geçecek!

Kardeşlerim Dizisi Rakiplerini Alt Üst Ediyor! Kuzey Yıldızı ve Gönül Dağı'nı Geçecek!

Kardeşlerim Dizisi Rakiplerini Alt Üst Ediyor! Kuzey Yıldızı ve Gönül Dağı'nı Geçecek!Kardeşlerim dizisinin son zamanlardaki yükselişi sürüyor. Öyle ki artık Gönül Dağı dizisini dahi geçebilecek konuma ulaşmalarına ramak kaldı. Kardeşlerim dizisinin konusu da dizinin izlenmesini sağlayan önemli bir detay. Annesi ve babası olmadan yaşayan 4 kardeşin zorluk dolu hayatı izleyenleri etkiledi. Duygusal sahnelere sahip olan Kardeşlerim dizisinin yeni bölümünde de önemli sahneler yaşanacak.

A+A-

Kardeşlerim dizisinin geçen hafta yayınlanan bölümü oldukça beğenildi. İkinci bölüm olmasına karşılık reyting sıralamalarında pek çok diziyi arkalarında bıraktıkları görüldü. Eğer böyle devam ederse bir sonraki bölümlerde reyting oranını arttırarak Gönül Dağı ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk gibi dizilere sağlam bir rakip olacaklar. Dizinin hikayesi oldukça duygusal ve izleyicilerin yüreğine hitap edecek cinsten.

Kardeşlerim Dizisi Reytinglerde Önde

Kardeşlerim dizisi henüz iki bölüm karşılık reytinglerde ve sosyal medyada büyük karşılık buldu. İzleyicilerin beğendiğini dile getirdiği dizinin artık daha da iddialı bir konuma geleceği belirtiliyor. Önümüzdeki haftalarda yayınlanacak bölümlerin daha da ilgi çekeceği ve artık diğer dizilerle olan rekabetinde avantaja geçeceği tahmin edilmekte.

Kardeşlerim Dizisi Konusu Nedir?

Kardeşlerim dizisi, annesini ve babasını kaybeden 4 kardeşin hayat hikayesini anlatıyor. Anne baba olmadan hayata karşı dik duruşlarını anlatmakta olan dizi büyük ilgi çekti. Henüz ilk iki bölümünde bile önemli oranda izleyiciye ulaştı diyebiliriz. Dizinin bu gidişatla beraber yakın zamanda reyting sıralamalarında ilk 5'i göreceği tahmin ediliyor. Ancak bir yandan da duygusal hikayesiyle izleyenleri duygulandırmayı da başarmakta. Yokluğun, başında büyük olmadan yaşamanın ne kadar zor bir şey olduğunu insanlara doğru bir şekilde yansıtıyor.

Kardeşlerim Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman?

Kardeşlerim dizisi 6 Mart yani bu akşam yeni bölüm ile ekranlara gelecek. Dizinin diğer bölümlerdeki kadar duygusal ve bir o kadar da güzel işlenmiş sahnelere sahip olacağı görülmekte. Dizinin fragmanlarından bunu anlayabiliyoruz. Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Şevin Atasoy ve Yiğit Koçak gibi isimlerin oynadığı dizi yine izleyenlerin beğenisini kazanacak.