Kardeşlerim Dizisinde Tehlike Çanları Çalıyor! Kardeşlerim ve Gönül Dağı Reytingleri!

Kardeşlerim Dizisinde Tehlike Çanları Çalıyor! Kardeşlerim ve Gönül Dağı Reytingleri!

Kardeşlerim dizisi yeni bölümünde yaşananlar bu kadar da olmaz dedirtti. Gönül Dağı ve Kardeşlerim arasındaki rekabet iyice tırmanıyor. Reyting sonuçları açıklandığında ATV dizisi şok yaşadı. Peki Kardeşlerim dizisi reytinglerde Gönül Dağı'nı geçebildi mi?

A+A-

Kardeşlerim, 2. sezon ilk bölümü ile ekrana geldi. Alışık olduğumuz reytingi yüksek dizi biraz daha geri planda kaldı. İzleyiciler dizinin final yapmasından çekiniyor. Erken final yapma ihtimali nedeniyle sosyal medya oldukça hareketliydi. Kardeşlerim dizisinin bu sefer Gönül Dağı ile olan rekabeti çok konuşuldu.

Gönül Dağı Reytinglerde Geçti!

Kardeşlerim dizisi, Gönül Dağı'nın hezimetine uğradı. Her iki dizi de gayet güzel sonuçlar elde etti ancak TRT 1 dizisinin üstünlüğü daha çok göze çarptı. TRT 1 ve ATV kanalları haftanın belirli günlerinde rekabet ediyor. Haliyle Gönül Dağı'nın başarı elde etmesi kanal rekabeti açısından da önemli.

Kardeşlerim'de İşler Karıştı!

Kardeşlerim dizisi ikinci sezonunda yine heyecanlı anlara imzasını attı. Dizinin yeni sezondan itibaren hızlı bir giriş yaptığı ve başarılı performans sergilediği görüldü. Bu nedenle oldukça akıcı bir sezonun geçeceği düşünülüyor. Dizide yaşanan tüm gelişmelerin yanı sıra oyuncu kadrosundaki çeşitlilik de geceye damgasını vurdu. Dizi, kendini her alanda geliştirmeye devam ediyor. Bu da ister istemez reytinglere yansımakta. Senaryosuyla ilk bölümlerden itibaren yüksek reyting elde eden dizi, çizgisinden hiçbir şekilde şaşmıyor.