Kardeşlerim Dizisinden Üzen Ayrılık Haberi! Kadir Kadar Etkili Olacak

Kardeşlerim Dizisinden Üzen Ayrılık Haberi! Kadir Kadar Etkili Olacak

ATV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan kardeşlerin dizisi yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kırıyor. Cuma günü ekranlara gelen diziden kötü haber geldi. Gönül Dağı dizisinin ardından tüm kişiler kategorisinde ikinci sırada bulunan dizi reytinglerde de çok iyi başarı elde etti. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Genç oyuncular ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken kardeşlerim dizisi, kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Alınan bilgiye göre Diziye 29. bölümde veda eden Kadir karakteri dizi severleri derinden sarsmıştır. Melisa olarak izlediğimiz Damla Su İkizoğlu da diziden ayrılık kararı alarak gündeme geldi.

Kardeşlerim Dizisi Ağızları Açık Bıraktı

Başrol oyuncularının diziden ayrılması izleyicileri derinden yaraladı. Alınan bilgiye göre diziden bir ayrılık haberi daha geldi. Dizi severler bu karar karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Eren Ören’in diziye vedası hayranlarını çok üzdü. Ünlü oyuncu Kaan karakterini başarıyla canlandırarak gündeme geliyordu. Eren Ören, sette de eğlenceli bir kişiliğe sahipti. Ünlü oyuncunun diziden ayrılması sevenlerini de bir hayli yaraladı.Neden böyle bir karar alındığı ise merak söz konusu oldu. Hatta iddialar Eren Ören'in kadrodan ayrılmasının reytinglere yansıyacağını savundu. Bu iddiaların ardından dizinin yeni bölüm reytinglerini merak ile bekliyor. Gözler Kardeşlerim dizisinin yeni bölümünde neler olacağını sorguluyor.

Etiketler :