Kardeşlerim Dizisinden Veda Mesajı! Kardeşlerimde Bir Aşk Daha Mı Bitiyor?

Kardeşlerim Dizisinden Veda Mesajı! Kardeşlerimde Bir Aşk Daha Mı Bitiyor?

Anne babasını kaybeden 4 çocuğun hikayesinin anlatıldığı Kardeşim dizisi yarın ekranlara gelecek olan bölüm ile sezon finali yapıyor. Sezonun en çok ağlatan dizisi yine duygu dolu bir bölümle ekranlarda olacak. Dizinin sevilen karakterleri Kadir ve Melisa’dan veda mesajı geldi.

A+A-

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Kardeşlerim yine bomba gibi geliyor. 19 Haziran Cumartesi günü ekranlara veda edecek olan dizi sezon finali ile yine çok konuşulacağa benziyor. Dizide aşkları ile gündemden hiç düşmeyen Melisa ve Kadir ikilisi sosyal medya üzerinden paylaştıkları mesajla kısa bir süreliğine gidecekleri ancak bomba gibi geri döneceklerini söylediler. Dizinin sezon finalinde ne olacak?

Kadir ve Melisa’dan Veda Mesajı!

Halit Özgür Sarı, “Artık Kardeşlerim’in bu sezon için veda zamanı. Ama seneye çok daha güçlü geleceğiz. Sizleri daha çok heyecanlandıracağız, daha çok meraklandıracağız. Bu sene bizi izlediğiniz için teşekkür ederiz.” Dedi. Daha sonra dizinin güzel oyuncusu Dalma Su İkizoğlu şu sözleri söyledi: “Çok tatlı bir yorgunluk var üzerimizde. Biraz dinleneceğiz ama muhteşem bir şekilde geri döneceğiz. Hepinize teşekkür ederiz.” Dedi. Son olarak ise; “Bizi beklemeye, bizi merak etmeye devam edin. Gerçekten bomba gibi geliyoruz” diyerek veda ettiler.

Kardeşlerim Dizisinde Sezon Finalinde Neler Olacak?

Orhan’ın vurulması üzerine hastaneye kaldırılır. Akif’in yaptığı plan Kadir’in başına iş açar ve Kadir tutuklanır. Zor bir hayatları olan 4 kardeşin hayatları artık daha zordur. Emel ve Asiye yetimhaneye gitmek zorunda kalır. Kardeşlerinden ayrılan Ömer ise ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası 19 Haziran Cumartesi günü ATV ekranlarında…

Etiketler : ,