Kardeşlerim Dizisine Herkes Şokta O Oyuncu Katıldı! Canlandıracağı Karakter de Belli Oldu!

Kardeşlerim Dizisine Herkes Şokta O Oyuncu Katıldı! Canlandıracağı Karakter de Belli Oldu!

Kardeşlerim dizisinin güzel gidişatına bir isim daha eklenecek. Bu ismin Çağla Şimşek olduğu ortaya çıktı. Güzel ve başarılı oyuncunun yaşına rağmen gösterdiği performans ilgi odağı olmuştu. Çağla Şimşek'in canlandıracağı karakter de merak ediliyor. Yakın zamanda Kardeşlerim dizisine damga vuracak oyuncu nasıl bir karakter ile karşımıza çıkacak?

A+A-

Kardeşlerim dizisine yeni bir isim daha katılıyor. Reyting sıralamalarında adından söz ettiren başarılı dizi, yaptığı takviyeler sayesinde yerini sağlamlaştırmak istiyor. Bunun için ise yeni bir oyuncu ile daha anlaşıldı. Çağla Şimşek'in artık Kardeşlerim dizisinde oynayacağı açıklandı. Peki Çağla Şimşek hangi karaktere hayat verecek?

Çağla Şimşek Kardeşlerim Dizisinde!

Genç yeteneklerden biri olan Çağla Şimşek, 2001 doğumlu olmasına rağmen daha önce pek çok defa başrol karakterleri canlandırdı. Şimdi ise Kardeşlerim dizisinde önemli bir karaktere hayat vermeyi hedefliyor. Bu da demek oluyor ki genç oyuncu kariyerine hızlı adımlarla tırmanmaya devam edecek.

Çağla Şimşek Hangi Karakteri Canlandıracak?

Çağla Şimşek'in Kardeşlerim dizisinin Ömer'i ile ekranlarda gözükmesi bekleniyor. Canlandıracağı karakterin adı ise Ayşe olacak. Önümüzdeki haftalarda ortaya çıkması beklenen ünlü oyuncunun gelişi ile dizideki reyting sıralamaları olumlu gelişme yaşayabilir. Elbette ünlü ismin göstereceği performansın yanı sıra senaryonun işleyişi de büyük önem kazanacak.