Kasaba Doktoru Dizisinin Oyuncu Kadrosu Değişti! Kasaba Doktoru Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Kasaba Doktoru Dizisinin Oyuncu Kadrosu Değişti! Kasaba Doktoru Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Kasaba Doktoru dizisine dair güncel gelişmeler paylaşıldı. Dizinin tanıtım videosu da ekrana geldi. Üstelik dizinin hangi kanalda yayınlanacağını öğrendiğinizde şaşıracaksınız. Oyuncu kadrosu belli olan dizide neler yaşanıyor? Reyting üstüne reyting rekoru kırabilecek potansiyeldeki diziye dair son dakika gelişmeleri...

A+A-

Kasaba Doktoru dizisinin birinci bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin tanıtım videosu ekrana gelince izleyiciler heyecanlandı. Çünkü dizide yaşanacak olaylar büyük dikkat çekecek. Dizide Kemal isimli doktorun hayatı anlatılacak. Hastanede cerrah iken bir anda kasabada doktor olmaya başlayan Kemal'in ilginç hayatı merak edildi. Dizide bizleri ne gibi gelişmeler bekliyor?

TRT 1'de Yayınlanacak

Kasaba Doktoru dizisinin TRT 1'de ekrana geleceği belirtiliyor. Dizide başrol oynayacak oyuncuların yanı sıra yayınlandığı zamana bakacak olursak bir anda reytingleri kapabilir. Çünkü bu zamanda yayınlanan pek çok dizinin reytinglerde avantaj elde ettiği belirtiliyor. Yine de oyuncu kadrosuna göz atmakta fayda var.

Dizide Kimler Oynayacak?

Kasaba Doktoru dizisinde oynayacak isimler belli oldu. Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Barış Yalçın, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever'in dizinin oyuncu kadrosunda yer aldığı kesinleşti. Bakalım Kasaba Doktoru dizisi beklentileri karşılayabilecek mi?