Katy Pery - Orlanda Bloom Çifti Bodrum'da Aşka Geldi

Katy Pery - Orlanda Bloom Çifti Bodrum'da Aşka Geldi

Dünyaca ünlü yıldız Katy Perry ve Oscar ödüllü Orlando Bloom çifti Türkiye’ye geldi. İtalya ve Yunanistan gezisi sonrasında Bodrum’a da uğrayan ikilinin tatil görüntüleri dikkatlerden kaçmadı.

A+A-

Geçen yıl Ağustos ayında ilişkilerini birde çocukla taçlandıran Katy Perry ve Orlanda Bloom çiftinin Daisy adını verdikleri bir kız çocukları dünyaya gelmişti. İkili Yunanistan ve İtalya’dan sonra tatillerine Bodrum’da devam etti.

BODRUM'DA  AŞK TATİLİ

Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry, Oscar ödüllü eşi Orlando Bloom ile tatillerini Bodrum’da devam etme kararı aldılar. Yunanistan üzerinden Türkiye’ye giriş yapan çift, kaldıkları otelde kameralara yakalandı. İkili deniz keyfinin ardından şezlonga geçerek, güneşli havanın tadını çıkardı. Denizde aşka gelip öpüşen çift, denizden çıkarak otele, odalarına doğru yol aldı. Katy Perry’nin doğum kilolarını hâlâ verememiş olması da dikkatlerden kaçmadı.

katy.jpg

BÜYÜK AŞK 2016 YILINDA BAŞLADI

Geçtiğimiz zamanlarda The Mirror gazetesinde Katy Perry ile nasıl tanıştıklarını anlatan Orlando Bloom, büyük aşkın 2016 yılındaki Altın Küre Ödülleri’nin verildiği gece başladığını belirtmişti. Dünyaca ünlü oyuncu, ‘Sahnede duramıyordum ve seyircilere bir göz atıyordum. O oradaydı, kalabalığın arasında… Hatırlıyorum, çok güzel pembe bir elbise giymişti. O sırada ‘Oo! Sanırım bu Katy Perry!’ diye aklımdan geçirdim.’ sözlerini kullanmıştı.

orlando.jpg