Kefaret Dizisi Yapımcısı Final İddialarına Son Noktayı Koydu! Dizi Ne Zaman Bitecek?

Kefaret Dizisi Yapımcısı Final İddialarına Son Noktayı Koydu! Dizi Ne Zaman Bitecek?

Fox TV dizisi Kefaret'in final yapacağına dair çeşitli haberleri ile gündeme gelmişti. Ancak yapımcı şirket 25 Film'den bir açıklama geldi. Sosyal medyadan yapılan duyuruda dizinin final yapmayacağı belirtildi. Peki Kefaret dizisi bitecek mi? Kefaret 2. sezonu yayınlanacak mı?

A+A-

Kefaret dizisinin son haftalarda kaybettiği reytinglere bakıldığında diziyle ilgili final yapacak iddialarının bir hayli arttığı görüldü. Çünkü diziyi yakından takip edenler senaryonun bir şekilde sona ereceğini konuşuyordu. 28. bölümde final yapması beklenen ve 3 bölüm sonra ekranlara veda edeceği söylenen diziyle ilgili yeni bir açıklama yapıldı. Fakat bu açıklama bizzat 25 Film'den geldi. Yani Kefaret dizisinin yapımcı şirketinin birinci ağızdan konuşacağı anlamına geliyordu. Peki 25 Film şirketi neler söyledi?

Kefaret Dizisi Finali Olmayacak!

Kefaret dizisinin 28. bölümde final yapacağı iddialarının asılsız olduğu ortaya çıktı. 25 Film, Instagram hesabından yaptığı açıklamada bu tarz haberlerin gerçeklikten uzak olduğunu belirtti. Kefaret dizisi izleyicileri bu açıklamaya sevindi. Ancak diziyle ilgili bir senaryo problemi olduğu düşünülüyor. Yakın zamanda final yapacakmış izlenimi veren dizi, final yapmayacaksa dizide neler yaşanacak? İzleyicilerin aklında bin bir soru oluştu.

Kefaret Dizisi 2. Sezonu Yayınlanacak mı?

Fox TV'de yayınlanan Kefaret'in bu gidişle 2. sezonu da yayınlanabilir. 25 Film'in final haberlerinin asılsız olduğunu belirtmesi üzerine izleyiciler, şirketin bu açıklama zahmetinden ikinci sezonun ekranlara geleceği anlamını çıkardı. Yeni sezonda izleyicileri ne gibi sürprizler bekliyor ve başrol karakterleri Sinan ve Zeynep arasında yaşanacaklar sitemizde yayınlanacak.