Kefaret Dizisinden Akıl Almaz Senaryo! İzleyiciler Tepkisini Gösterdi!

Kefaret Dizisinden Akıl Almaz Senaryo! İzleyiciler Tepkisini Gösterdi!

Kefaret dizisini izleyenler Zeynep'in başına gelenlere anlam veremedi. Senaryoda hata olduğunu düşündükleri için sosyal medyadan senarist adına konuştular. Senariste fazlasıyla tepkilerini gösterdiler ve bu konu hakkında bir değişiklik yapılmasını dile getirdiler. Şimdi ise Kefaret dizisindeki senaryonun değişme ihtimali bulunuyor. Eğer izleyici görüşleri dikkate alınırsa senaryo değişebilir. Kefaret dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

A+A-

Kefaret dizisinin son bölümünde yaşananlar akıllara durgunluk verdi. Severek izlenen dizide her geçen hafta farklı olaylar yaşanıyor. Bu da izleyicinin dikkatini çekiyor ancak bazı zamanlar da tepki göstermesine yol açıyor. Sosyal medyada sıkça dillendirilen ve konusu açılan Kefaret son bölüm senaryosu ile ilgili belirsizlikler sürüyor. Dizinin başrol karakterleri arasındaki diyalog ve gelişen bazı olayların sonucu oldukça anlamsız bir görüntü ortaya koydu. Ancak genel olarak bakıldığında dizinin her geçen gün daha da iyi olduğu ve seyir zevki vermeye devam ettiği görülüyor.

Kefaret Dizisinde Neler Yaşandı?

Kefaret'te Zeynep'in tutuklanmasına tepkiler geldi. Zeynep'le ilgili bir sorun olmamasına rağmen onun suçlu gösterilmesi anlamsız olarak değerlendirildi. Arzu ve Zafer arasındaki gerilimin Zeynep'e yansımış olması doğrusu hiç kimse tarafından beklenmiyordu. Yeni bölümde ise Zeynep karakterinin aklanması bekleniyor. Çünkü hak etmediği şekilde tutuklandı. Bu anlam karmaşasında içerisinde dizi yayın hayatına devam ederse izlenme oranları dahi düşebilir.

Kefaret Senaristine Tepki Gösterildi!

Kefaret dizisinin senaristine tepki gösterilerek bazı yorumlar yazıldı. Sosyal medyada yorumlarını yazmakta çekinmeye izleyiciler durumun değerlendirmesini yaptı ve senaryodan memnun olmadıklarını dile getirdi. Kefaret dizisinin geleceğini riske attığını belirttiler. Bu yorumlar bir süre sonra daha da arttı ve etkileşime girdi. Şimdi ise Kefaret dizisiyle ilgili ne gibi yeniliklerin geleceği merak konusu oldu. Eğer tepkiler dikkate alınır ve senaryoda değişim yaşanırsa izleyici açısından oldukça güzel bir gelişme olacak. Ancak hali hazırdaki senaryoya aynen devam edilirse de izleyiciler bu konuda sosyal medyanın gücünü yine kullanacak. Kimi zaman eleştirilerle yapımcıların diziyle ilgili bir değişiklik yapması kaçınılmaz oluyor. Ancak Kefaret dizisi için bunun geçerli olup olmadığını yakın zamanda anlayacağız.

Etiketler : ,