Kemal Sunal’a Büyük Ayıp! Kemal Sunal’ın Oğlu Ali Sunal Çıldırdı…

Kemal Sunal’a Büyük Ayıp! Kemal Sunal’ın Oğlu Ali Sunal Çıldırdı…

Ünlü oyuncu Kemal Sunal dün vefatının 21. Yıldönümü ile anıldı. Sevenlerinin bir an olsun yalnız bırakmadığı usta ismin anma töreninde gerginlik yaşandı. Ali Sunal daha fazla dayanamadı ve sitem etti. Aynı zamanda tören sırasında maske problemi de ortamı geren konular arasındadır. Ünlü ustanın eşi Gül Sunal’dan çok özel açıklamalar. Gün Sunal eşi Kemal Sunal hakkında neler söyledi?

A+A-

Ekranların vazgeçilmez yüzü olan Kemal Sunal dün 21.yıldönümü ile ailesinin ve sevenlerinin eşliğinde anma töreni gerçekleşti. Törende, Kemal Sunal’ın eşi, kızı ve oğlu da bulunmaktaydı. Tören sırasında bir anda tansiyonlar yükseldi. Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal maske takmayıp fotoğraf çekmeye çalışan kişilere "Arkadaşlar lütfen maske takın. Maske takmayanlar geride dursun. Bizim sağlığımızı, insanların sağlığını lütfen tehlikeye atmayın" uyarısında bulundu. Ali Sunal ise fotoğraf çekinmek isteyen kişilere tepki gösterdi.

 

"Arkadaşlar fotoğraf çektirmek isteyenler lütfen gelmesin"

Ali Sunal dua esnasında fotoğraf çekmek isteyen hayranlara sinirlendi. Ünlü komedyen kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen kişilere fotoğraf çekinmek için gelmemelerini istedi.  Törenden sonra açıklama yapan Sunal ailesi bakın neler söyledi.

Kemal Sunal’ın Ailesinden Çok Özel Açıklamalar…

Gül Sunal acısının ve özleminin her geçen gün arttığını söyledi. Aynı zamanda açmış olduğu YouTube kanalında Kemal Sunal’ın yer almış olduğu tüm projelerin ve haberlerin bu kanal üzerinden herkes ile paylaştığını söyledi. Gül Sunal daha sonra Kemal’de hayatta olsaydı o da aynı şeyi isterdi diyerek ekledi.  Açıklamalarına devam eden Sunal yaşlanmadan tüm hatıraları kayda alarak paylaşmak istediğini söyledi. Kemal Sunal’ın kızı ise annesine teşekkür etti. O arşiv ile her seferinde çok duygu dolu anlar yaşadıklarını ve geri toparlanmalarının her zamana çok zor olduğunu söyledi.

 

Etiketler : ,