Kenan İmirzalıoğlu Yeni Projeyle Mi Geliyor? Hayranları Heyecanlandıran Açıklamalar..

Kenan İmirzalıoğlu Yeni Projeyle Mi Geliyor? Hayranları Heyecanlandıran Açıklamalar..

Ekranların en çok sevilen oyuncularından Kenan İmirzalıoğlu uzun bir zamandır herhangi bir dizi projesiyle sevenlerinin karşısına çıkmıyordu. Oyununun hayranları kendisinden yeni bir dizi beklerken, gelen açıklama onları heyecanlandırdı.

A+A-

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu şimdilerde ATV ekranlarının rekortmen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in sunuculuğunu üstleniyor. Oyunculuğunun yanı sıra başarılı sunuculuğu ile de büyük bir takdir toplayan Kenan İmirzalıoğlu  uzun zamandır herhangi bir dizi projesinde yer almamış ve sevenlerine kendini özletmişti.

Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizisi var mı?

Ünlü oyuncuya yeni bir dizi projesinin olup, olmadığı sorulunca kendisi  “Benim dijital ve televizyon ayrımım yok, proje ile alakalı bir durum. Bende iş güzel olursa, dijital yada televizyon olması fark etmiyor” şeklinde cevap verdi. Bu röportaj oyuncunun hayranlarını çok heyecanlandırırken, bir taraftan da meraklandırdı.

Yeni dizi projesi şimdilik belli değil..

Oyuncunun açıklamalarından da gördüğünüz gibi Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni projesi şimdilik belli değil. Ama belli olmamasına rağmen oyuncunun açıklamalarına göre sevenlerinin karşısına beklenmeyen bir şekilde yeni bir dizi ile çıkabilir. Ünlü oyuncu yeni dizisi başlayana kadar ATV ekranlarında yayınlanan bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster ile hayranlarının karşısına çıkmaya devam edecek. Şimdilerde kendisinin yeni dizisi büyük bir merakla bekleniyor.