Kerem Bursin İçin Güzel Kadın Nasıl Olmalı? Bursin’den Şok Açıklama!

Kerem Bursin İçin Güzel Kadın Nasıl Olmalı? Bursin’den Şok Açıklama!

İstanbul'da doğan oyuncunun babası Uluslararası bir petrol şirketinde üst düzey yönetici, mühendisidir. Babasının mesleğinden dolayı, önce İskoçya'ya daha sonra Amerika'ya taşınıp Teksas'a yerleşti. Yetenekli oyuncu Kerem Bursin, hayranları tarafından merak edilen tüm soruları yanıtladı. İşte detaylar...

A+A-

Babası ile çok farklı ilişkisi olduğunu söyleyen yakışıklı oyuncu, 3 senede bir ülke değiştirdiklerini, bundan dolayı tek sabit kalan şeyin ailesi olduğunu ve böyle durumlarda tek desteğinin babası olduğunu, babasıyla farklı bir bağ kurduğunu ve arkadaş gibi olduklarını söylüyor.

Babasından kadınlara nasıl davranılması gerektiğini öğrendiğini söyleyen Kerem Bursin, dış dünyaya nasıl davranması gerektiğini de babasından öğrendiğini dile getirdi.

Onun İçin Güzel Kadın?

Onun için güzel kadın? Çalışkan, kendine güvenen, hedefi olan, üreten ve hırslı kadınları çekici bulduğunu, birlikte olacağı kadının da güzel olmasına gerek duymadığını, ünlü hayatı yaşamak isteyen birine karşı yardımsever, sosyal sorumluluk sahibi olan birini tercih edeceğini, hemşire, öğretmen gibi insanlara faydalı olabilecek kişinin hayatında olabileceğini aktardı.

kerem-bursin.jpg

Nasıl Bir Çocukluk Geçirdi?

Nasıl bir çocukluk geçirdi? İşte detaylar… Çocukluk yıllarına değinen yetenekli oyuncu Kerem Bursin, renkli ve mutlu bir çocukluk geçirdiğini, küçükken rock grubu kurup Teksas'ta konser verdiğini, üniversiteyi bitirdikten sonra Los Angeles'a taşındığını ve oyunculuk yapmaya karar verdiğini söylüyor.

Sözlerini sürdüren oyuncu, yaz tatillerinde Türkiye'ye anneannesinin yanına geldiğini ve bu kadar çok şehir değiştirince bocaladığını, bu kadar uzun süre yurtdışında yaşayınca dünya vatandaşı olduğunu, toplamda 7 farklı ülkede yaşadığını vurguladı.

Oyunculuk Kariyerinde İlk Adım

Oyunculuk kariyerinde ilk adım. Liseyi Amerika'nın Teksas kentinde okuyan oyuncu, üniversite eğitimi için Boston'a taşındı. Oyunculuk eğitimini Collega'da aldı. Bunun dışında Eric Morris ve Carolyn Pickman'dan 2 yıl oyunculuk eğitimi aldı.

Etiketler :