Kerem Bürsin ve Hande Erçel Birbirlerini Takipten Çıktı. Bunun Nedeni Ortaya Çıktı

Kerem Bürsin ve Hande Erçel Birbirlerini Takipten Çıktı. Bunun Nedeni Ortaya Çıktı

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Sen Çal Kapımı isimli dizi setinde tanışıp aşk yaşayan ikili kısa bir süre önce ilişkilerini noktaladı. Bunun ardından Hande Erçel ve Kerem Bursin'in Birbirlerini sildikleri ortaya çıktı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Sen Çal Kapımı dizisinde tanışıp aşk yaşayan Hande Erçel ve Kerem Bursin, kısa süre önce ayrılık kararı ile gündeme geldi. Alınan bilgiye göre ikili ayrıldıktan sonra birbirlerini instagram dan da çıkardı. Bu durum karşısında şok yaşayan hayranları bu durumu sorguluyor.

Hande Erçel ve Kerem Bursin Ayrılığı

İş hayatı dışında özel hayatları ile de gündem de olan Hande Erçel ve Kerem Bursin, neredeyse her gün magazin gündemine geliyordu. Sen Çal Kapımı isimli dizide tanışıp aşk yaşayan ikili kısa sürede dikkatleri de üzerine çekmişti. Bir süre önce birlikte tatile bile giden Hande Erçel ve Kerem Bursin şimdi ise ayrılık kararı ile gündeme geldi. Yapılan araştırmalar sonucunda ikili ayrılık kararı aldı. Hatta Hande Erçel ve Kerem Bursin birbirleri ile olan fotoğrafları bile kaldırdı. İkilinin bir süre sonra birbirlerini instagram hesabından da sildiği ortaya çıktı. Bu durum karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Bursin ve Erçel hayranları bunun nedenini öğrenmek istiyor.