Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinde Yeni Oyuncular ve Sürpriz Gelişmeler!

Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinde Yeni Oyuncular ve Sürpriz Gelişmeler!

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi yeni sezon hazırlıkları neredeyse tamamlandı. Diziye katılan oyuncular açıklanmış bulunuyor. Üstelik hangi karakterleri canlandıracakları da belli oldu. TRT 1'de yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs'ın 2. sezonu Kıbrıs Zafere Doğru ismiyle çekilecek. İşte diziye yeni katılan isimler...

A+A-

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi, yeni oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekti. Bir Zamanlar Kıbrıs ile ilk sezon çekilmişti. Ancak ikinci sezonda dizinin ismi değişti. Oyuncu kadrosunda tanıdık isimler varlığını sürdürecek olsa da farklı oyuncuların da katıldığı öğrenildi. Peki dizide neler yaşanacak? Pek çok kişinin merak ettiği sorular yanıt buluyor. Dizinin senaryosu da belirli ölçüde değişti.

Kıbrıs Zafere Doğru Oyuncu Kadrosu

TRT 1'in ilk sezon ilgi gören dizilerinden Kıbrıs Zafere Doğru, ikinci sezonunda Ahmet Kural ve Serkan Çayoğlu'nun başrolde olduğu bir yapımla ekranda olacak. Ancak diğer oyuncular da merak edildi. Çünkü onlar da başrolün diğer kısmını oluşturuyor. Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu da dizide yer alanlar arasında. Başarılı performanslarıyla ilk sezonun güzel geçmesini sağlamışlardı.

Diziye Yeni Katılan Oyuncular

Diziye yeni katılanlar arasında Mehmet Aykaç, Tekin Temel, Musab Ekici ve Metin Büktel bulunmakta. Genç ve başarılı oyuncu kadrosu, diziye yeni bir soluk katacak. Oyuncuların karakterleri de belli oldu. Sırasıyla Erdil, Ali Rıza Vuruşkan, Kurtcebe ve Gazeteci rollerine hayat verecekler. Dizinin yeni sezonu yakında başlayacak.