Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinin Eski Halini Unutun! Yepyeni Bir Dizi Karşınızda..

Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinin Eski Halini Unutun! Yepyeni Bir Dizi Karşınızda..

Kıbrıs Zafere Doğru dizisini gelecek haftalardan itibaren çok farklı bir şekilde izlemeye başlayacağız. Senaryosunda çok büyük farklılıklara gidilen diziyi gelecek haftalardan itibaren tanımakta bile zorluk çekebiliriz. İşte dizide ki büyük değişiklikler...

A+A-

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi zamanla değişikliğe uğramış ve ve adı Kıbrıs Zafere Doğru olarak değiştirilmişti. Normalde perşembe akşamları izleyicilerinin karşısına çıkan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yeni adı Kıbrıs Zafere Doğru ile beraber gününü de değiştirmiş ve artık cuma günleri yayınlanmaya başladı.

Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin senaryosunda büyük değişikliğe gidiliyor...

Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde artık bir devir kapandı. Dizinin senaryosu kökünden değişmeye hazırlanıyor. Şanlı Erenköy Direnişi ve Şehit Yüzbaşı Cengiz Topel’in ölümünü çok detaylı bir şekilde anlatarak izleyicileri ile buluşturan Kıbrıs Zafere Doğru dizisi artık Demirel zamanına geçme kararı aldı. Yani dizide bir zaman atlaması yaşanıyor. Bununla beraber çok farklı bir diziyle karşı karşıya kalacağız.

Kıbrıs Zafere Doğru reytinglerini arttırabilecek mi?

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi senaryo değişikliği ile reytinglerini arttırabilecek mi merak ediliyor. Haftalardır her yeni bölümünde reyting sıralamasında ki yerini kaybeden sevilen dizi Kıbrıs Zafere Doğru'nun aynı zamanda final tehlikesi ile karşı karşıya olduğu da biliniyor.