Kiralık Aşk Dizisi Oyuncusu Elçin Sangu Ekranlara Geri Dönüyor! Onu Hiç Böyle Görmemiştiniz…

Kiralık Aşk Dizisi Oyuncusu Elçin Sangu Ekranlara Geri Dönüyor! Onu Hiç Böyle Görmemiştiniz…

Kiralık Aşk dizisi ile güzel bir çıkış yapan Elçin Sangu üzün süredir ekranlarda görünmüyor. Şimdilerde ise yeni proje hazırlıkları içerisinde. Yeni proje soruları sorulduğu zaman başarılı oyuncu bakın nasıl cevap verdi. Eski menajeri ile davalık olan güzel oyuncu bu konu hakkında kendisinden çok emin olduğunu söyledi. Elçin Sangu ile sıcacık bir muhabbet…

A+A-

Kiralık Aşk dizisinden sonra birçok projede yer alan başarılı oyuncu istediği başarıyı bir türlü elde edemedi. Büyük bir başarı elde edemediği gibi hayranları tarafından performansının yeterli olmadığına yönelik eleştiriler almaya başladı. Sangu şimdilerde ise yeni bir proje ile ekranlara geri dönmeyi planlıyor.

Elçin Sangu’dan Çok Özel Açıklamalar!

Ekranlara geri dönmeyi planlayan oyuncu “Daha Yeni Konuştuk” diyerek yeni sezonda ekranlarda olacağının sinyallerini verdi. Başarılı oyuncu henüz yeni dizinin belli olmadığını görüşmelerin ise hala devam ettiğini söyledi. Dizinin televizyon mu dijital dizi mi? Olacağı sorularına ise reytingler ile çok ilgilenmediğini özgürlük boyutu ile ilgilendiğini dile getirdi.

Elçin Sangu Çalışmayı Hedefliyor!

Menajeri ile davalık olan ünlü güzel ne yaptığını bildiğini ve kendisinden emin olduğunu söyledi. Tatil soruları geldiğinde ise 1,5 senedir pandemiden dolayı çok fazla iş yapamadığını dile getirerek, Tatilden daha çok çalışmayı seviyorum” dedi. Tatil yapmayacağını da söyleyen Sangu anlaşılan yaz aylarında başlayacak bir dizi ile ekranlara geri dönüyor yorumları yapıldı.