Kırmızı Oda Dizisinde Delikanlı Sadi Gitti Dizi Bitti! Kırmızı Oda’da Ayrılıklar…

Kırmızı Oda Dizisinde Delikanlı Sadi Gitti Dizi Bitti! Kırmızı Oda’da Ayrılıklar…

Kırmızı Oda dizisinde kimse kalmadı! Tüm oyuncular diziyi bıraktı. Kitabın yazarı Gülseren Budayıcıoğlu açıklama yaptı. Masumlar Apartmanının Gülben’i yeni sezonda yer alacak mı? Masumlar Aparmanı ve Kırmızı Oda dizisi birleşiyor mu?

A+A-

TV8 ekranlarında yayınlanan dizi dün akşam sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Dizinin sezon finali yapmadan önce Masumlar Aparmanı dizisinin Gülben’i Merve Dizdar yine oyunculuğunu konuşturdu. Sezon finalinin ardından birçok oyuncu diziye veda etti. Ayrılılardan sonra dizide neler oluyor en çok konuşulan konu oldu.

Önce Delikanlı Sadi Şimdi Onlar…

Erkan Petekkaya’nın diziden ayrılmasından sonra birçok isim daha diziye veda etti. Kırmızı Oda’ya veda eden isimler Yiğit Özşener, Esra Ronabar, Melisa Aslı Pamuk ve Itır Esen oldu. Birçok oyuncunun diziden çıkması ile dizide oyuncu kalmadı. Bunun üzerine 2.sezonda farklı karakterlerinin yer alacağı konuşulmaya başlandı. Vedaların gündeme gelmesi ile dizi severler endişe etmeye başladı. Kitabın yazarı Gülseren Budayıcıoğlu bu konu hakkında açıklama yaptı.

Gülseren Budayıcıoğlu Açıklıyor!

Budayıcıoğlu, "Yaz boyu sevgili senaristimiz Banu Kiremitçi ile yeni hikayelerde çalışacağız" dedi. Bu açıklaması ile acaba dizi değişiyor mu düşüncesi akıllara geldi. Aynı zamanda Masumlar Aparmanı dizisi ile Kırmızı Oda dizisi birleşiyor mu sorularına da cevap veren Budayıcıoğlu, Merve Dizdarın yani Gülben’in diziye sadece bir bölüm için geldiğini söyledi.