Kırmızı Oda Dizisine Survivor'dan Transfer! Geçen Hafta Elendi Şimdi Kırmızı Oda'da Oynayacak!

Kırmızı Oda Dizisine Survivor'dan Transfer! Geçen Hafta Elendi Şimdi Kırmızı Oda'da Oynayacak!

Hanzade Ofluoğlu'nun geçtiğimiz hafta elenerek Survivor'a veda ettiğini biliyoruz. Duygusal vedanın hemen ardından gelen dizi haberi hayranlarını heyecanlandırdı. Özellikle de Kırmızı Oda gibi önemli bir dizide oynaması güzel bir gelişme olarak yorumlandı. Peki Hanzade Ofluoğlu Kırmızı Oda'da hangi karakteri canlandıracak? Ofluoğlu ilgili merak edilenleri yanıtladık.

A+A-

Kırmızı Oda dizisini heyecanla seyredenlere güzel bir haber geldi. Geçtiğimiz günlerde Survivor'dan elenen yarışmacı Hanzade Ofluoğlu, Kırmızı Oda dizisinde oynayacak. Üstelik sürecin bu kadar hızlı gelişmesi izleyicileri de heyecanlandırdı. Hanzade'nin yarışmada gösterdiği performansın yanı sıra oyunculuk kabiliyeti merak ediliyor. Bir süredir sunuculuk yapan ünlü ismin Acun Medya'ya bağlı programlarda çalıştığı bilinmekteydi. Şimdi ise yine Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında önemli bir dizide oynayacak.

Hanzade Ofluoğlu Hangi Karakteri Canlandıracak?

Hanzade Ofluoğlu, Kırmızı Oda dizisinde hangi karakteri canlandıracak bilinmiyor. Diziyi izleyenlerin merakla beklediği gelişmeler arasında bu da yer almakta. Ancak henüz yeni Survivor'dan elendi ve Türkiye'ye döneceği günden itibaren de bir süre dinlenecektir. Sonraki süreçte ise ünlü ismin Kırmızı Oda dizisinde yer alması gerçekleşecektir.

Kırmızı Oda'da Başrol mü Oynayacak?

Kırmızı Oda dizisinin başrol karakterleri zaman zaman yetersiz kalabiliyor. Geçici olarak katılan misafir karakterler gayet güzel işler başarmakta. Ancak başrol karakterlerinin biraz daha artması diziye renk katabilir. Hanzade Ofluoğlu'nun ise başrol oyuncusu olacağına yönelik iddialar şu an için geçerliliğini koruyor.