Kırmızı Oda Dizisinin Başrol Oyuncusu Değişiyor! İzleyicilerden Tepki Geldi..

Kırmızı Oda Dizisinin Başrol Oyuncusu Değişiyor! İzleyicilerden Tepki Geldi..

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda bu hafta sürpriz konukları ağırlamaya devam ediyor. Kırmızı Oda dizisine Survivor'dan elenen bir isim dahil olacak. TV8 ekranlarının reyting rekortmeni Survivor'dan elenen bir isim Kırmızı Oda dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oluyor.

A+A-

Survivor'dan elenen kişi kariyerinde önemli bir adım attı. Acun Ilıcalı'nın servetin de çok önemli bir yere sahip olan Survivor yarışması bu sezon kötü reytinglere sahip oldu. Yarışmaya diskalifiyeler ile başlayan Survivor yarışmasından elenen 1 kişi Kırmızı Oda dizisinde başrol alacak.

Hanzade Ofluoğlu Kırmızı Oda Dizisine Dahil Oldu!

Hanzade Ofluoğlu Kırmızı Oda dizisine dahil oldu! Acun Ilıcalı tarafından ekranlara gelen Survivor yarışmasından elenen Hanzade Ofluoğlu Kırmızı Oda dizisinde başrol alacak. Hanzade Ofluoğlu hastalığı ile duygusal bir konuşma yaparak Survivor yarışmasında veda etti.

Eskiden temizlik hastası olduğunu söyleyen Ofluoğlu, obsesif kompülsif bozukluk ile mücadele ettiğini, tedavi görmek için hijyenik olmayan Survivor'a katıldığını belirtti.

Kırmızı Oda Dizisinden Teklif Gitti!

Kırmızı Oda dizisinden teklif gitti! Hanzade Ofluoğlu Survivor'dan ayrılır ayrılmaz Kırmızı Oda dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Ofluoğlu ekranların en çok izlenen dizisi Kırmızı Oda dizsinde baş rol alacak.

Hastalığı ile alakalı bir karakteri mi yoksa başka bir karakterini canlandıracağı merak ediliyor. Var mısın Yok musun yarışması ile ün kazanan Hanzade Ofluoğlu daha sonra Acun medya bünyesinde çalıştı.

Yok böyle dans programında sunuculuk yaparak O Ses Türkiye ve Survivor gibi programlarda da yer aldı. 1988 yılında İzmir'de doğan Hanzade Ofluoğlu, eğitimini İzmir'de tamamladı. Ardından Koç Üniversitesi işletme fakültesine yerleşti. Daha sonra Saygun Ofluoğlu ile 2010 yılında dünya evine girdi.