Kırmızı Oda Finali Sonrası Ünlü Oyuncunun Bileti Kesildi! Kırmızı Oda Diziye Yeni Oyuncu Dahil Oldu!

Kırmızı Oda Finali Sonrası Ünlü Oyuncunun Bileti Kesildi! Kırmızı Oda Diziye Yeni Oyuncu Dahil Oldu!

Kırmızı Oda dizisi, TV8'de yayınlanan final bölümü ile beraber önemli değişimlere imza attı. Bir süredir başrol oyuncusu olan ünlü isim diziye veda etti. Diziden neden ayrıldığı merak edildi. Ancak Masumlar Apartmanı'ndan Kırmızı Oda'ya yeni bir oyuncu katıldı. İşte dizi ayrılığına dair detaylar...

A+A-

Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümüne Erkan Petekkaya damgasını vurdu. Ünlü oyuncunun diziden ayrılıp ayrılmadığı merak ediliyordu. Final bölümünde Masumlar Apartmanı'ndan Kırmızı Oda'ya katılan isim şok etkisi yarattı. Merve Dizdar artık TV8 dizisinde mi oynayacak? Diziden ayrılanlarla katılanların bir olduğu bölümde çok ilginç anlar yaşandı.

Erkan Petekkaya Diziden Ayrıldı mı?

Kırmızı Oda dizisi, Sadi karakterini canlandıran Erkan Petekkaya ile vedalaştı. Ünlü oyuncu final bölümü ile son defa ekran karşısına çıktı. Artık farklı projeler ile adından söz ettirmesi bekleniyor. Kırmızı Oda'dan neden ayrıldığı sorusunun cevabı ise muhtemelen ya senaryoya bağlı ya da Acun Ilıcalı'ya. Kısa süre önce Acun Ilıcalı'ya söylediği sözlerle büyük tepki çekmişti.

Merve Dizdar Kırmızı Oda'da mı Oynayacak?

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, Gülben karakteri ile Kırmızı Oda dizisindeydi. İki dizinin hikayesi de Gülseren Budayıcıoğlu'na ait olduğu için anlaşmalı bir şekilde diziye dahil oldu. Böylelikle TRT 1 ve TV8 dizileri arasında bir geçiş yaşandı. Merve Dizdar'ın Kırmızı Oda'da kaç bölüm oynayacağı merak ediliyor. Bundan sonraki süreçte oyuncu Masumlar Apartmanı'ndan ayrılacak mı göreceğiz.