Kırmızı Oda Mağlubiyete Alıştı! Arka Sokaklar Reytinglere Damgasını Vurdu

Kırmızı Oda Mağlubiyete Alıştı! Arka Sokaklar Reytinglere Damgasını Vurdu

Geçtiğimiz gün , yani cuma akşamı yine birbirinden güçlü iki rakip karşı karşıya geldi ve çok büyük bir reyting mücadelesi verdi. Bu reyting mücadelesinin sonunda ise kazanan birkaç haftadır olduğu gibi yine Arka Sokaklar dizisi oldu.

A+A-

Arka Sokaklar dizisi reytinglerde zirvede!

Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar ülkemizin en uzun soluklu dizisi olma unvanını elinde bulunduruyor. Dizi yıllardır ekranlara gelmesine rağmen reytinglerde hala adından söz ettirmeyi başarıyor. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi Arka Sokaklar geçtiğimiz akşam bu sezon ki en güçlü rakibi TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi ile karşı karşıya geldi. Bu sezonun başlarında birinciliği Kırmızı Oda'ya kaptıran dizi, birkaç haftadır liderliği tekrar eline almış durumda. Geçtiğimiz akşam ekrana gelen bölümüyle de reytinglerde zirveye oturdu.

Arka Sokaklar’ın geçtiğimiz akşam ekrana gelen 589’uncu bölümü tüm kişilerde 8.18 reyting 19.58 izlenme payı alarak zirvede yer almayı başardı.

Kırmızı Oda ne durumda ?

Kırmızı Oda dizisi ise AB ve ABC kategorilerinde haftalardır olduğu gibi yine zirvede. Normalde TOTAL'de de birinci olan dizi birkaç haftadır Arka Sokaklar bu unvanını kaptırmış durumda. Şimdilerde çok çekişmeli giden bu reyting rekabeti bakalım ilerleyen haftalarda ne durumda olacak Arka Sokaklar, Kırmızı Oda'ya karşı liderliğini koruyabilecek mi ?