Kırmızı Oda Yeni Sezonunda Diziye Önemli İsimler Katıldı! TV8 Dizisindeki Oyuncular Belli Oldu!

Kırmızı Oda Yeni Sezonunda Diziye Önemli İsimler Katıldı! TV8 Dizisindeki Oyuncular Belli Oldu!

Kırmızı Oda dizisi yayın hayatına başlıyor. Diziye yeni katılan kadın oyuncular dikkat çekti. Kırmızı Oda oyuncu kadrosunda kimler yer almakta? TV8 dizisinde yer alacak oyuncularla ilgili bazı detaylar ortaya çıktı.

A+A-

Kırmızı Oda dizisi, yeni sezonuyla ekranlara gelecek. Dizi, oldukça yoğun bir sezon geçirmişti. Önemli oyuncularla çalışıldığı görüldü. Ancak pek çoğu diziden ayrıldı. Şimdi ise kimlerin diziye dahil olacağı merakla bekleniyor. Kırmızı Oda'nın ikinci sezonu için çalışmalar başlamışken, yeni oyuncu kadrosu kesinleşti.

Kırmızı Oda Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda'nın oyuncu kadrosunu saymaya yeni katılan isimlerden başlayacağız. Çukur dizisinin etkili oyuncularından biri olan İlayda Alişan, yeni dizisiyle ortaya çıktı. Oyuncunun dizide canlandıracağı karakter henüz kesinleşmiş değil. İsim olarak açıklama yapılmasa da İlayda Alişan'ın annesi rolündeki kişi Başak Daşman olacak. 

Ayça Bingöl de Dizide!

Kırmızı Oda'ya katılan bir başka isim ise Ayça Bingöl oldu. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle üne kavuşan ve daha sonra yer aldığı dizilerle de adından söz ettire ünlü oyuncu, Kırmızı Oda'daki yerini aldı.

Yalan Dünya Oyuncusundan Müjde!

Yalan Dünya dizisindeki Açılay karakteri ile tanıdığımız ünlü isim Nihal Yalçın da Kırmızı Oda'da oynayacak. Kadronun fazlasıyla zengin isimlerden oluştuğunu söylemeliyiz. Geniş bir kadronun diziye katacağı çok şey bulunuyor. Yeni sezonun yayınlanmasına oldukça az bir zaman kaldı. Binnur Kaya'nın başrolde oynayacağı diziye ilişkin pek çok soru iletiliyor. Diziyle ilgili tüm ihtimaller yakında şekillenecektir.