Kırmızı Oda’nın Yeni Hastası Neslihan Atagül! Neslihan Atagül Kırmızı Oda Dizisine Dahil Oldu!

Kırmızı Oda’nın Yeni Hastası Neslihan Atagül! Neslihan Atagül Kırmızı Oda Dizisine Dahil Oldu!

Kırmızı Oda dizisine öyle bir isim dahil oldu ki yer yerinden oynadı. Ünlü güzel Neslihan Atagül, Kırmızı Oda dizisinde! Başarılı oyuncu dizide hangi karaktere hayat verecek. Neslihan Atagül hangi diziyi geri çevirdi. Yeni sezonda ekranlarda olacak olan Neslihan Atagül ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor…

A+A-

TV8 ekranlarında yer alan Kırmızı Oda dizisi her karakterin hayat hikayesi ile ekran başındaki izleyiciyi adeta göz yaşına boğmuştu. Geçtiğimiz sezon birçok ünlü ismin dizide yer alması ise gözlerden kaçmadı. Reyting rekortmeni dizi şimdilerde ise yeni oyuncu kadrosu ile gündemi sallamaya geliyor.

Neslihan Atagül, Kırmızı Oda Dizisinde!

En son Seferin Kızı dizisinde başrol oyuncusu olarak yer alan güzel oyuncu iddialara göre Kırmızı Oda dizisinden gelen teklifi kabul etti. Başarılı oyuncuya daha önce Kral Kaybederse dizisi için teklif gitmişti. Fakat güzel oyuncu senaryoyu beğenmediği için yer almak istemediği iddia edildi. Diğer bir sebep ise Neslihan Atagül’ün geçirmiş olduğu hastalık. Şu sıralar sağlık durumunda problemleri olan ünlü güzel sürekli setlere gitmek yerine daha kısa süreli sete gitmesi gereken projeleri tercih ediyor.

Kırmızı Oda’nın Manolya’sı…

Setlere geri dönmeyi planlayan güzel oyuncu için birçok dizi teklifi yapıldı. Bu diziler arasında en çok dikkat çeken Kral Kaybederse olsa da güzel oyuncu bunu reddetti. Şimdilerde ise başarılı oyuncunun Kırmızı Oda dizisinde yer alacağı ve burada Manolya karakterine hata vereceği iddia ediliyor. Ünlü oyuncunun hayranları ise onu yine ekranda görecekleri için çok mutlular.