Kıvanç Tatlıtuğ'lu Dizi İçin Hazırlıklar Başladı! Kral Kaybederse Ne Zaman Yayınlanacak?

Kıvanç Tatlıtuğ'lu Dizi İçin Hazırlıklar Başladı! Kral Kaybederse Ne Zaman Yayınlanacak?

Star TV'de ekrana gelecek dizi için hazırlıklar sürüyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde oynaması beklenmekte. Kral Kaybederse dizisiyle ilgili bazı bilgiler paylaşıldı. Bu nedenle büyük bekleyiş sürmekte. Dizi için yayın tarihi belli oldu mu? Gülseren Budayıcıoğlu'ndan şok açıklamalar...

A+A-

Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanan dizi için hazırlıklar sürüyor. Pek çok kişinin yakından takip ettiği diziye dair bilinmeyenler ortaya çıktı. Öyle ki artık dizi ile ilgili çeşitli bilgiler de veriliyor. Star TV'de ekrana gelecek Kral Kaybederse de neler yaşanacak? Masumlar Apartmanı ekibi ile ilgili verilen bilgi şok etkisi yarattı.

Yönetmen Belli Oldu!

Dizinin yönetmeni Çağrı Vila Lostuvalı olacak. Masumlar Apartmanı dizisi ekibi, boşluğu bu dizi ile dolduracak. Gülseren Budayıcıoğlu eserinden uyarlanacak dizi ile ilgili bazı bilgiler de verildi. TRT 1 dizisi final yaptıktan sonra yine ünlü ismin eserinden bir dizi çekilmesi için çalışmalara start verildi.

Başrolde Kıvanç Tatlıtuğ Olacak

Dizinin oyuncu kadrosu tam olarak netleşmedi ancak başrolde Kıvanç Tatlıtuğ'un oynayacağını düşünüyoruz. Anlaşmalar yapılıyor. Tüm bu gelişmelerle beraber diziye dair son dakika haberlerini aktarmayı sürdüreceğiz. Yakın zamanda dizi ile ilgili oyuncu bilgisi de verilecektir. Kıvanç Tatlıtuğ'a kimlerin eşlik edeceğini öğrenmiş olacağız.