Kızılcık Şerbeti Dizisi: Nursema Karakteriyle Reytingleri Altüst Ediyor!

Kızılcık Şerbeti Dizisi: Nursema Karakteriyle Reytingleri Altüst Ediyor!

Kızılcık Şerbeti dizisi, Nursema karakteriyle reytinglere damgasını vuruyor. Muhafazakar ailelerde yetişen genç kızların sesi olan Nursema'nın hikayesi, izleyicileri adeta soluksuz bırakıyor. Ceren Yalazoğlu'nun başarılı performansı ve Berkay Akdemir'in dikkat çekici rolüyle birlikte Kızılcık Şerbeti, rakiplerini geride bırakarak zirvede yerini koruyor.

A+A-

Kızılcık Şerbeti dizisi, Cuma akşamları Show TV'de yayınlanıyor ve Nursema karakteri son dönemde büyük ilgi görüyor. Muhafazakar ailelerde yetişen ve ailesinin kararlarına uymak zorunda kalan genç kızların sesi olan Nursema, İbrahim adında bir adamla evlendiriliyor ve düğün günü şiddete uğruyor. İbrahim tarafından pencereden aşağıya atılmasıyla birlikte dizi büyük bir ilgi patlaması yaşadı.

Nursema karakterini Ceren Yalazoğlu canlandırıyor ve başarılı bir performans sergiliyor. Bu da Kızılcık Şerbeti dizisine milyonlarca izleyici çekiyor ve Yalı Çapkını dizisinin reytinglerinin düşmesine neden oluyor.

kizilcik-serbeti-dizisinde-nursema.jpg

Çok İzlenen Dizi Kızılcık Şerbeti!

Dizinin 24 Mart Cuma akşamı yayınlanan bölümü, AB ve ABC1 gruplarında 11’li oranlara kadar yükselerek en çok izlenen dizi olmayı başardı. Tüm kişiler kategorisinde birinciliği rakibi Yalı Çapkını'na kaptırsa da gelecek hafta 3. reyting kategorisinde birinci olması bekleniyor.

Nursema'nın evlendiği ve camdan aşağıya atılan kocasını canlandıran Berkay Akdemir de dikkat çekici bir rol oynuyor. Ancak hikayede erkek şiddetini temsil eden karakter olduğu için oyuncu zor bir pozisyonda kalmış durumda.

kizilcik-serbeti-dizisinde-nursema-001.jpg

Hesap Sorma!

Nursema'nın ailesinden yaşadıklarının hesabını sorduğu anlar, izleyicileri adeta soluksuz bırakıyor. Dizinin gerçek olmasa da Nursema gibi genç kızların var olduğunu hatırlatan yorumlar, sosyal medyada sık sık yapılmaktadır.

Kızılcık Şerbeti dizisi Nursema karakteriyle büyük bir ilgi görmekte ve reytinglerde zirvede yer almaktadır. Nursema'nın hikayesi, gerçek hayatta da karşılaşılan sorunlara dikkat çekerek toplumda bir farkındalık oluşturuyor.