Kızılcık Şerbeti dizisinde büyük deprem yaşanıyor! Resmen ayrıldıkları belli oldu..

Kızılcık Şerbeti dizisinde büyük deprem yaşanıyor! Resmen ayrıldıkları belli oldu..

Yayınlanan son bölümü ile gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kızılcık Şerbeti isimli dizi alınan bilgiler neticesinde yeni bölümü ile olay olmaya devam ediyor ve işte haberin tüm detayları..

A+A-

Gerek konusu gerekirse oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kızılcık şerbetinin yayınlanan son bölümü ekran başındaki izleyiciler tarafından merak söz konusu olur iken yaşanan gelişmeler de herkese şaşkına çevirmeyi başardı. Show TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana her bölüm olay olan Kızılcık Şerbeti yaşanan ayrılıkların ardından magazin gündemine bomba gibi düştü.

Kızılcık şerbetinde neler oluyor?

Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sibel Taşçıoğlu, Barış Kılıç ve Müjde Uzman gibi yetenekli oyuncuların başrollerinde yer aldığı kızılcık şerbeti isimli dizide dengeler değişmeye devam ediyor. Bunun ile birlikte yapılan araştırmalar neticesinde Kızılcık şerbetinin yayınlanan son bölümünde nursema'nın Kendini camdan atmasının ardından yaşayıp yaşamayacağı merak söz konusu olurken ekran başına gizleyiciler ise nursema isimli karakterin Kadrodan ayrılıp ayrılmadığını merak ettiklerini her ne kadar sosyal medya hesaplarından dile getirse de bu konu hakkında ne kanalda ne de yapım ekibinden net bir bilgi paylaşımının yapılmaması da dikkatlerden kaçmadı.