Kızılcık Şerbeti Dizisinde Sevindiren Haber..

Kızılcık Şerbeti Dizisinde Sevindiren Haber..

Kızılcık Şerbeti 17.bölüm fragmanında Nursema’nın sevdiği adamla yuva kurmasını ve istemediği bir adamla evlendirilmemesini isteyen Doğa ona destek çıkar. Kızılcık Şerbeti’nde Nilay’ın beklenmedik zamanda gelen hamilelik haberi evde bayram havası estirir.

A+A-

Kızılcık Şerbeti 17.bölüm fragmanında mide bulantısı, baş dönmesi ve kusma şikayetleri yaşayan Nilay’dan müjdeli haber gelir. Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanında bir bebeğinin olacağını öğrenen Nilay verdiği sözü tutar ve başını örtmeye karar verir.

Nursema’nın ‘’Herkesin karşısına geçip ben Umut’a seviyorum ve sadece onun karısı olmak istiyorum diyemediğim için çok özür dilerim. Umarım seni dolu dolu sevecek bir kadınla çok mutlu olursun’’ sözleri izleyenlere duygu seli yaşattı.

Kızılcık Şerbeti’nde olup bitenlerden ötürü kendisini suçlayan Umut ise sevdiği kadına sahip bile çıkamadığını söyler. Öte yandan Kıvılcım’ın yakasını bırakmayan Kayhan ile Ömer arasında ipler kopma noktasına gelir.

Aileleri karşısına alan Ömer’in uzattığı elini Kıvılcım tuttu. Ünallar’ın ve Sönmez’in büyük tepkisini çeken bu aşkın karşısında duran diğer kişi ise Doğa oldu. Kıvılcım’ın, Ömer’le olmasını doğru bulmayan Doğa gözyaşları içinde anne evini terk ederek Fatih’e geri döndü. Diğer yandan kızı Nursema’nın, Umut’la birlikte olduğunu Nilay’dan öğrenen Pembe’nin her şeyi Abdullah’a anlatması olayların fitilini ateşledi.

Haber

Kızının Umut’la olmasını kabul etmeyen Abdullah yıllar önce söz verdiği aile dostu Hamdi Bey’le buluşarak Nursema’yı istemeye beklediklerini söyledi. Evlenmek istemediğini söylediğinde babasının tepkisiyle karşılaşan Nursema’nın tek destekçisi ise Doğa oldu. Bölümün final sahnesinde ise nefesler tutuldu.

Haber

Umut’la kaçmaya karar veren Nursema’nın planını anne ve babası öğrendi. Nursema karşısında Fatih ve Mustafa’yı bulurken Umut ise Abdullah ile yüz yüze geldi. Bu birlikteliği onaylamadığını Umut’a açıklayan Abdullah son hamlesini de yaptı. Nursema ailesinin dayatmasıyla aynı gece Hamdi’nin oğlu İbrahim’le apar topar imam nikahı kıyıldı.