Kulüp Dizisinin Yeni Yayın Tarihi Belli Oldu! Kulüp Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Kulüp Dizisinin Yeni Yayın Tarihi Belli Oldu! Kulüp Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Netflix Türkiye'nin yeni dizisi Kulüp'ün yayın tarihi merak konusu olmuştu. Platformun yeni dizisinin yayın tarihi hakkında yeni bilgilendirmeler paylaşıldı. Kulüp dizisinin yayın tarihi ve diğer detayları sonunda belli oldu.

A+A-

Kulüp dizisi yayınlandığı günden şimdiye kadar büyük bir ilgi gördü. Netflix Türkiye'nin yerli projeleri arasına adını yazdıran Kulüp'ün reklamları haftalardır televizyon ekranlarında da gösteriliyordu. Dizinin birinci sezonunu bitiren izleyiciler şimdide merakla ikinci sezonu beklemeye başladı. Peki dizinin yeni sezon yayın tarihi belli oldu mu? İşte detaylar...

Kulüp dizisinden büyük başarı...

Kulüp dizisinin ilk sezonu yukarıda da belirttiğimiz gibi çok büyük bir ilgi gördü. Dizi hem sosyal medyada hem Netflix Türkiye platformunda yer alan projelerin arasında çok kısa bir zamanda zirveye yerleşerek büyük bir başarı gösterdi. Dizi sosyal medyada günlerdir kullanıcılar arasında gündem konusu olmuş durumda.

Kulüp dizisi yeni sezonu ne zaman?

Kulüp dizisinin ilk sezonu daha çok yeni paylaşıldığı için yeni sezonla ilgili herhangi bir yayın tarihi belirtilmedi ama bu konuda çokça paylaşılan birkaç tahmin bulunuyor. Dizi bu kadar ilgi görmüşken, ikinci sezonunda vakit kaybetmeden Netflix Türkiye'de yayınlanması bekleniyor. 

Bakalım Kulüp dizisinin yeni sezonu ilki kadar başarılı bir performans sergileyebilecek mi?