Kurtlar Vadisi Efsanesi Geri Geliyor! EDHO Dizisinin Yeri Boş Kalmıştı..

Kurtlar Vadisi Efsanesi Geri Geliyor! EDHO Dizisinin Yeri Boş Kalmıştı..

Türk televizyonlarının efsane dizisi Kurtlar Vadisi'nin baş mimarlarından olan ünlü yönetmen Osman Sınav yine çok büyük bir projeyle izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ünlü yönetmen yeni projesiyle de çok büyük bir izleyici kitlesini ekranlara kilitlemeye geliyor.

A+A-

Türk televizyonlarının en çok izlenen reyting rekortmeni dizilerinden olan Kurtlar Vadisi ile şöhretini neredeyse tüm Türkiye'ye yaymış olan ülkemizin en çok bilinen dizilerinde görev almış Osman Sınav bu diziden sonra da birçok farklı projeyle izleyicilerinin karşısına çıkmıştı. Son olarak Gel Dese Aşk dizisi ile sevenleriyle buluşan Osman Sınav bu dizinin kötü reytinglerden dolayı erken finale gitmesi sebebi ile hayal kırıklığı yaşasa da, ünlü yönetmen yeni dizileriyle bunu telafi edeceğe benziyor.

Kurtlar Vadisi ve Sen Anlat Karadeniz'den sonra yeni rekortmen proje...

Başarılı isim Osman Sınav Kurtlar Vadisi dizisinden sonra geçtiğimiz yıllarda ATV ekranlarında yayınlanan ve senaryosu yüzünden birçok kez tartışma konusu olan Sen Anlat Karadeniz dizisi ile de büyük reyting oranlarına ulaşmış bu konuda ki başarısını bir kez daha göstermişti. Ünlü yönetmen bu dizide ki başarısıyla birçok ödülü almaya da hak kazanmıştı.

Kurtlar Vadisi benzeri dizi geliyor! Yalnız Kurt..
Şimdilerde Osman Sınav'ın yeni bir diziyle daha geleceği konuşuluyor.  Bu dizi Sen Anlat Karadeniz değil, daha çok Kurtlar Vadisi'ne benzeyen bir dizi olacağa benziyor. İsminin Yalnız Kurt olduğu açıklanan dizi daha ismiyle bile büyük bir ilgi çekti. Dizinin konusu ve ilk tanıtımlarının yakında paylaşılması beklenirken, hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacağına dair en ufak bir bilgi bile bulunmuyor. Merak edilen sorular cevap bekliyor.