Kurtuluş Osman Dizisinin Senaristi Başrol Oyuncusunun İpini Çekti! Başrol Oyuncusu Diziye Veda Etti!

Kurtuluş Osman Dizisinin Senaristi Başrol Oyuncusunun İpini Çekti! Başrol Oyuncusu Diziye Veda Etti!

Kuruluş Osman dizisindeki performansıyla dikkat çeken ünlü oyuncu diziden ayrıldı. Burak Özçivit ile birlikte oynayan oyuncu diziden neden gitti? Oyuncunun ayrılık nedenini duyanlar üzüldü. ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman'da hüzünlü bir veda gerçekleşti. İşte oyuncunun açıklamaları...

A+A-

ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisiyle ilgili dikkat çeken gelişmeler yaşandı. Diziden ayrıldığı belirtilen oyuncunun neden gittiği merak edildi. Başarılı isim, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla beraber hayranlarını bilgilendirdi. Bu zamana kadar dizide kendisine eşlik edenlere de teşekkür etti. Yapımda emeği geçenlere ve izleyicilere de sevgisini ilan etti.

Cüneyt Arkın Diziden Ayrıldı!

Cüneyt Arkın, bir süredir Kuruluş Osman dizisindeydi. Yaklaşık 2 yıldır dizide oynuyordu ve Kuruluş Osman'dan ayrıldığını açıkladı. Bizzat kendisi açıklama yaparak vedasını duyurdu. Aksakallıların reisi olarak dizide yer alıyordu. Karakteri en iyi şekilde canlandırarak usta oyunculuğunu sergiledi.

Kuruluş Osman'dan Neden Gitti?

Son zamanlarda gündemle ilgili açıklamalarıyla dikkat çeken Cüneyt Arkın'ın diziden neden ayrıldığı merak ediliyordu. Oyuncunun senaryo gereği diziye veda ettiği ortaya çıktı. Daha önce yer aldığı yapımlarla efsaneleşen usta oyuncu, ATV'nin reyting rekorları kıran dizisinde önemli bir karaktere hayat vermekteydi. Bundan sonraki süreçte hangi dizide oynayacağını göreceğiz. Oyuncuyla ilgili en son gelişmeler için haber sitemizi takip edebilirsiniz.