Kuruluş Osman Bamsı Bey'in Ölümü Diziye Final Yaptırabilir! Nurettin Sönmez Diziden Neden Ayrıldı?

Kuruluş Osman Bamsı Bey'in Ölümü Diziye Final Yaptırabilir! Nurettin Sönmez Diziden Neden Ayrıldı?

Nurettin Sönmez'in canlandırdığı Bamsı Bey karakteri öldü. Ancak Kuruluş Osman dizisinde yaşanan bu ölüm haberi farklı bir ihtimali ortaya çıkardı. Kuruluş Osman dizisi final mi yapacak? ATV'de yayınlanan dizinin ekranlara veda edeceği iddia edildi. Nurettin Sönmez'in ayrılık nedeni açıklandı.

A+A-

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümüne oyuncu ayrılığı damgasını vuracak. ATV'nin sevilen dizisi reytingde zirveye oturacak. Çünkü önemli bir oyuncusunu kaybetti. Bamsı Bey'in ayrılığı Osman Bey'i sinirlendirecek mi? Burak Özçivit'in başrolde oynadığı dizide çok önemli olaylar yaşanacak. İşte dizinin yeni bölümünde izleyiciyi bekleyen sahneler...

Bamsı Bey Öldü, Ortam Gerildi!

Kuruluş Osman dizisinde Bamsı Bey'in ölmesi dizinin senaryo bakımından çok fazla değişeceğini gösteriyor. Bamsı Bey diziye veda etti ancak bu iş burada bitmedi. Osman Bey'in intikamı çok sert olacak. Önemli bir ismi kaybetmenin acısını yaşayan Osman Bey, bu konuda nasıl bir strateji belirleyecek merak ediliyor.

Kuruluş Osman Sezon Finali Ne Zaman?

Kuruluş Osman dizisinin sezon finaline az bir vakit kaldığı biliniyor. Birkaç bölüm sonra sevilen dizi sezon finali yapacak. Nurettin Sönmez'in bir daha dizide oynayıp oynamayacağı merak ediliyor.

Nurettin Sönmez Diziden Ayrıldı mı?

Uzun zamandır Bamsı Bey karakterine hayat verdiği bilinen Nurettin Sönmez, diziden ayrıldı. Farklı projelerde yer almak istediği biliniyor. Ayrıca Kuruluş Osman dizisi senaryosunda da böyle bir ayrılık olacağı yazıyordu. Çünkü dizi aynı zamanda tarihi referans alarak yayın hayatına devam ediyor. Bazı sahneler kurgu olsa bile dizinin genel işleyişi tarihe dayalı.