Kuruluş Osman Dizisi Bir Oyuncusuna Daha Veda Etti. Şeyma Korkmaz Diziden Ayrıma Kararı Aldı

Kuruluş Osman Dizisi Bir Oyuncusuna Daha Veda Etti. Şeyma Korkmaz Diziden Ayrıma Kararı Aldı

Beni Affet isimli günlük dizide Feride karakteri ile dikkatleri üzerine çeken yetenekli oyuncu büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Ardından Şeyma Korkmaz, 3 yıl sonra aradan Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştu. Korkmaz, Kuruluş Osman dizisinden de ayrıldı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

 

Yetenekli oyuncu Şeyma Korkmaz, Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosundan ayrıldı. Oyuncunun hayranları için bu olay izleyiciyi derinden sarstı. ‘Prenses Mari’ karakterine hayat veren yetenekli oyuncu Şeyma Korkmaz, Kuruluş Osman dizisinin ekranlara gelen son bölümü ile bilekte ölerek ekranlara veda etti.
Şeyma Korkmaz Diziden Neden Ayrıldı?
Ünlü oyuncu Şeyma Korkmaz’ın Kuruluş Osman dizisinden ayrılması merak söz konusu oldu. Bu ayrılık Turgut Alp karakterine hayat veren Rüzgar Aksoy’u da derinden yaraladı. Ünlü oyuncu instagram hesabından yaptığı paylaşımla partnerine veda ederek çok üzüldüğünü belirtti.
Dizinin yayınlanan son bölümünde Şeyma Korkmaz’ın canlandırdığı ‘Mari’ karakteri ölerek izleyiciye veda ediyor. Bunun ardından Rüzgar Aksoy ile Şeyma Korkmaz partnerliği çok sevilse de izleyiciler senaristlere sosyal medyada ateş püskürdü. Fakat dizinin tarih dizisi olması ile birlikte ünlü oyuncunun senaryo gereği kadrodan ayrıldığı söyleniyor.