Kuruluş Osman Dizisi Sadakatsiz Dizisinin Fişini Çekti! Sadakatsiz Dizisi Final mi Yapacak?

Kuruluş Osman Dizisi Sadakatsiz Dizisinin Fişini Çekti! Sadakatsiz Dizisi Final mi Yapacak?

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü yine reytinglerde zirvedeydi. Hal böyle olunca Sadakatsiz dizisinin izlenme oranları ise sınıfta kaldı. Peki ATV dizisi Kuruluş Osman'da neler yaşandı? Sevilen dizi, hikayesiyle izleyicileri büyülemeyi sürdürüyor. İşte yeni bölümde olanlar...

A+A-

Kuruluş Osman, son reytingleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Hatta öyle gelişmeler yaşandı ki izleyiciler sosyal medyada da en çok Kuruluş Osman'ı tercih eder hale geldi. Peki sevilen dizi reytinglerde zirvede miydi? Sadakatsiz'in kan kaybettiği görülürken ATV dizisi her zamanki gibi birinciliği elde etti.

Gündüz Bey Ayrılığı Damgasını Vurdu!

Gündüz Bey'in dizinin yeni bölümünde en çok konuşulan karakterlerden biri olduğunu görüyoruz. Ayrılığına ilişkin pek çok yorum yapıldı. Reytinglerin bu kadar artmasında da kendisinin payı olduğunu düşünüyoruz. Öte yandan Geyhatu'nun yaralanması da dikkat çekiciydi. Onun da diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak edildi. Kuruluş Osman hikayesiyle izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarıyor.

Sadakatsiz Sınıfta Kaldı!

Sadakatsiz dizisi ise bu sezonda önemli reyting kaybı yaşamakta. Dolayısıyla dizinin yeni bölümünde de benzer bir düşüş vardı. Peki Kanal D dizisi bu macerayı daha nereye kadar devam ettirecek? Durumla ilgili henüz kesin bir bilgi verilmedi. Ancak yakında dizi izleyicilerinin net bir açıklama isteyeceği düşünülüyor.