Kuruluş Osman Dizisi Veda Etmeye Hazırlanıyor! Dizinin Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

Kuruluş Osman Dizisi Veda Etmeye Hazırlanıyor! Dizinin Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

ATV’nin sevilen dizilerinden olan Kuruluş Osman Veda Etmeye hazırlanıyor. Başarılı bir sezon geçiren dizi oyuncu performansları ve konusu ile ekran başındaki seyirciyi etki altına almaya devam ediyor. Durum böyle olunca sevilen dizinin ne zaman sezon finali yapacağı merak konusu oldu. Kuruluş Osman Dizisi ne zaman bitiyor?

A+A-

Başrollerinde Burak Özçivit’in yer aldığı dizi sevenlerine veda etmeye hazırlanıyor. Daha önce açıklama yapan Burak Özçivit dizinin belki yaz aylarında da devam edebileceğini söylemişti. Bu haberden sonra dizinin sezon finali yapacağı ama ekranlara dönmek için yaz aylarının bitmesini beklemeyeceği gibi yorumlar yapıldı.

Kuruluş Osman Sezon Finali!

Çarşamba günlerinin efsane dizisi 64.bölümü ile 23 Haziran tarihinde ekranlara veda ediyor. Başrol oyuncusundan açıklama geldi. Burak Özçivit, “Çok güzel bir ikinci sezon geçirdik. Üçüncü sezonu çok merak ediyorum” dedi. Dizi takipçilerinin merakla beklediği yeni sezonun ise ne zaman başlayacağı hala netlik kazanmadı.

Sezon Finalinde Neler olacak?

Sezon finalinde büyük savaş olacak. Bizans ordusu ile yapılacak olan savaşın neticesi merak ediliyor. Diğer yandan Dukas tarafında uç bölgesine getirilen ordunun ne kadar etkili olacağı, Moğol valisinin sinsi planları dizinin merak edilen konuları arasındadır. Dizinin sosyal medya üzerinden yayınlana fragmanında ise “Sabırla beklediğin evladının doğumu gibi, sabırla kurmak istediğin devletinin doğumu yakındır!” etiketi ile paylaşıldı.