Kuruluş Osman Dizisi Yine Fırtına Gibi Esmeye Geliyor! Osman Bey’in Zekice Planları Oba’daki Köstebeği Ortaya Çıkaracak mı?

Kuruluş Osman Dizisi Yine Fırtına Gibi Esmeye Geliyor! Osman Bey’in Zekice Planları Oba’daki Köstebeği Ortaya Çıkaracak mı?

Yayınlandığı günden bugüne en çok izlenen dizileri arasında yer alan tarih konulu dizi Kuruluş Osman, yine bomba gibi bir bölümle geliyor. Her hafta Çarşamba günleri izleyiciyi ekrana kilitleyen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar...

A+A-

Birbirinden yetenekli oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Kuruluş Osman dizisinde Burak Özçivit Osman Bey karakterine hayat veriyor. Tarihin en önemli dönemlerinden biri olan Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşunu yansıtan Kuruluş Osman dizisi, her Çarşamba izleyiciyi ekranlara kilitliyor.

kurulus-osman-dizisi.jpg

Yayınlandığı her bölüm ile reytingleri alt üst eden Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümünde büyük savaşa yelken açan Osman Bey, içinde bulunan hainlerden bir türlü kurtulamadı. Düşman sayısı her geçen gün daha da artan Ertuğrul Gazi'nin oğlu Osman Bey, obadaki hainlerin peşine düşer.

Malhun Hatun İntikam Uğruna Ölüyor mu?

Malhun Hatun intikam uğruna ölüyor mu? Saldırı karşısında zor bir durumda kalan Malhun Hanım'ın ölüp ölmeyeceği ise bilinmiyor. Ayrıca Cerkutay'ın Osman Bey’e gösterdiği düşmanca tavır dizide çok dikkat çekti.

kurulus-osman-dizisi-001.jpg

Yayınlandığı her bölümü ile fırtına gibi esen Kuruluş Osman dizisi izleyicisini heyecanlandırmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Oba'daki düşmanlar ile mücadele etme kararı alan Osman Bey, dış güçlerin ve saldırısına da uğrar.

Osman Bey, Zekice Planları İle Düşmanı Pusuya Çekmeyi Başarıyor mu?

Osman Bey, zekice planları ile düşmanı pusuya çekmeyi başarıyor mu? Her taraftan da saldırıya uğrayan Osman Bey'in yeni bir planı vardır. Dizisinin yeni bölüm fragmanında Kayı obası daha da büyüyecek. Bunun dışında Malhun Hatun, Kara Şaman Togay tarafından yaralanacak.

kurulus-osman-dizisi.jpeg

Kara Şaman Togay, Osman Bey’e meydan okuyarak, yeni planlar yapmaya koyuldu. Nikola ise Flatyos'un intikamını almak için büyük yemin eder. Flatyos'un ölümü karşısında ne yapacağını bilemeyen Nikola, Melik ve Süleyman aracılığı ile Togay ile bir araya gelir. Ardından ittifak kararı alan Nikola ve Togay, Söğüt’ü almak için iş birliği yapar.  Osman Bey ise obadaki haini bulmak için çalışmalar başlatır. Malhun Hatun intikam peşini düştüğü esnada Togay'ın eline düşer. Yapılan ittifaka karşı Osman Bey'in zekice planları herkesi çok şaşırtır.