Kuruluş Osman Dizisinde Bir Başrol Oyuncusu Daha Vedaya Hazırlanıyor..

Kuruluş Osman Dizisinde Bir Başrol Oyuncusu Daha Vedaya Hazırlanıyor..

TRT 1'in tarihi dizilerinden Kuruluş Osman 116. bölümü ile gitmez denilen başrol karakterinin gidişini konuşulmaya başladı.

A+A-

Kahramanmaraş depremi sonrasında uzunca bir ara ekranlarda olmayan diziler tekrardan başladı. Kuruluş Osman 116. yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Sezonlardır Çarşamba akşamlarının rakip tanımaz dizisi Kuruluş Osman'ın karşısına çıkan diziler bir bir yok olmaya mahkûm olmuşlardı. Ancak bu akşam Kuruluş Osman dizisini de sekteye uğratacak bir dizinin başlayacağı gerçeği ATV ekibini merakta bırakıyor. Merakla 1 Mart reyting sonuçlarını takip ettirecek olan Benim Adım Farah dizisi bu akşam ilk bölümü ile ekranlarda olmaya hazırlanıyor.  

Kuruluş Osman 116. bölümü sonrasında ise heyecanın iyice tavan yapacağı biliniyor. Kuruluş Osman OLOF karakteri ile alakalı son günlerde birçok iddia ortaya atılıyor. Kalesinde kala kalan OLOF'un sonunun kısa bir süre içerisinde geleceği söyleniyor. Öyle ki Kuruluş Osman OLOF karakteri ile karşımıza çıkan başarılı oyuncu Nihat Altınkaya kısa bir süre sonra diziden ayrılacağı iddia ediliyor.

Beyliklerin kurdukları planların suya düştüğü ve bunun da Nayman ile alakalı olduğunun ortaya çıkması sonrasında Kuruluş Osman 116. bölümünde de ayrılıkların olacağı konuşuluyor. 

Kuruluş Osman'da Osman beyi yıldırma çabalarının devam ettiği ve bunun da Turgut Bey'e kadar uzandığı anların heyecanı dizinin yeni bölümüne damgasını vuracak. 

Nayman ile Osman Bey arasındaki gerginliğin hat safhaya ulaştığı Kuruluş Osman 116. yeni bölüm sonrasında Moğolların ön planda olması OLOF'u geri plana itmeye başlayacak. 

Turgut Bey'in planları sayesinde köşeye sıkışan Olof, bu hali ile izleyiciden not alamazken zaten geri planda kaldığı günden beri diziden çıkmasını bekleyen çok sayıda dizi sever mevcut. 

Ancak medya kulislerinde dolanan bilgiye göre Kuruluş Osman Olof'u dizi bitmeden diziden ayrılacak. Tarihte ise Hristiyanlık 'tan Müslümanlığa geçiş yaptığı biliniyor. Yani Kuruluş Osman ilerleyen bölümlerde OLOF diziden Müslüman olmadan ayrılamayacak.