Kuruluş Osman Dizisinde Kimsenin Beklemediği İsim Diziden Ayrıldı! TRT'ye Tepki Büyük..

Kuruluş Osman Dizisinde Kimsenin Beklemediği İsim Diziden Ayrıldı! TRT'ye Tepki Büyük..

ATV ekranlarında 4 sezon seyirci karşısına çıkan Kuruluş Osman 119.Bölümü eşsiz bir sahne ile seyirci karşısına çıktı. Kuruluş Osman dizisinden bu bölümde bir oyuncu daha ayrıldı. İşte Kuruluş Osman Dizisine veda eden o isim...

A+A-

İzleyiciyle buluştuğu ilk bölümden bu yana Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kuruluş Osman son bölüm yine nefesleri kesti. Burak ÖzçivitÖzge Törer ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi başarılı isimlerin başrol oynadığı Kuruluş Osman dizisinde gerilim giderek artmaya başladı.

KURULUŞ OSMAN DİZİSİNDEN BİR OYUNCU DAHA AYRILDI

Her bölümü seyirciden tam not alan ve sosyal medyada da adından başarıyla söz ettiren Kuruluş Osman dizisindeki veda sonunda gerçekleşti.Herkesin bildiği gibi daha önce Kuruluş Osman dizisinde sürpriz bir ismin ayrılacağı gündeme gelmiş ve bu sahnenin günlerce konuşulacağı belirtilmişti. Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümüyle birlikte ayrılması gereken isim belli oldu ve güzel isim kadroya veda etmiş oldu. 

TRT ÜZÜCÜ HABERİ DUYURDU

Kuruluş Osman dizisinde İpek Karapınar’ın canlandırdığı Frigg karakterinin Kuruluş Osman dizisindeki hikayesi son buldu. Frigg karakterinin ölümünün Bala Hatun’un elinden olması da dizinin hayranlarını oldukça mutlu etmiş olacak ki “Böyle ölüm sahnesi görülmedi” görülmedi yorumları yapıldı. Yani yayınlanan son bölümle birlikte Kuruluş Osman dizisinde Frigg karakterinin dönemi resmen sona ermiş oldu.

Şimdiki iddialara göre ise Kuruluş Osman’ın yeni bölümlerinde başka isimlerin ayrılacağı yönünde. Savaş sahnelerinin nefes kesmeye devam ettiği Kuruluş Osman dizisinde yeni bir gelişme olduğunda sizlerle paylaşacağız.