Kuruluş Osman Dizisinde Peş Peşe Ayrılık! TRT'den açıklama geldi

Kuruluş Osman Dizisinde Peş Peşe Ayrılık! TRT'den açıklama geldi

Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde izleyiciler hem Abdurrahman Gazi'nin ayrılığı hem de ünlü bir oyuncunun diziye katılmasıyla adeta duygu karmaşası içerisine girecek. Çünkü Kuruluş Osman oyuncu ayrılığının yanı sıra diziye yeni bir oyuncu da katılmış olacak. Dizide yaşanan gelişmeler göz önünde bulundurulursa oldukça heyecanlı sahneler bizleri bekliyor.

A+A-

Kuruluş Osman dizisinde oyuncu ayrılıklarının ardı arkası kesilmiyor. Dizide son olarak ünlü oyuncunun da ayrılması üzerine yeni bir takviye yapılması kararlaştırıldı. Kuruluş Osman'a hangi oyuncunun katılacağı merak edildi. İzleyicilerin severek izlemiş olduğu dizi reyting anlamında da önemli bir başarı sergilemekte. Tarihi referans alınarak çekilen dizilerden biri olduğu ve kaliteli oyuncu kadrosuna sahip olduğu için izlenme oranlarındaki artış takdir ediliyor. Dizinin her geçen hafta daha da heyecanlı sahnelere yer vermesi de iddialı bir yapım olduğunu tekrar tekrar ortaya koymakta.

Kuruluş Osman'a Emre Koç Katıldı!

Kuruluş Osman dizisine yaşanan oyuncu ayrılığı sonucunda Emre Koç'un dahil olacağı açıklandı. Emre Koç'un hangi karaktere hayat vereceği ise henüz belli olmadı. Yeni bölümle beraber dizide yer alması bekleniyor. Oyuncunun geçmişte rol aldığı dizilere bakıldığında oldukça tecrübeli bir oyuncu olduğu anlaşılmakta. Kendisini bu sefer tarihi dizi konseptiyle çekilen bir yapımda göreceğiz. Bakalım diziye beklenildiği kadar uyum sağlayabilecek mi...

Kuruluş Osman'dan Kim Ayrıldı?

Kuruluş Osman'ın son bölümünde Celal Al'ın ayrılığına şahitlik ettik. Diziden ayrılmasının nedeni olarak ise senaryo gösterildi. Senaryo gereği öldürülen karakter Abdurrahman Gazi'nin daha fazla dizide gözükmeyecek olması Celal Al'ın dizideki kariyerini de sonlandırdı. Ünlü oyuncuyu yakın zamanda farklı projelerde görebiliriz. Özellikle de tarihi dizilerde varlığını belli eden ünlü ismin aynı konseptte bir başka dizide daha oynayıp oynamayacağı merak edilmekte. Yine de Kuruluş Osman'daki başarılı canlandırması ile uzun bir süre hafızalardan silinmeyeceği kesin. Dizide önemli bir karaktere de hayat verdiğini söylememiz gerekir. Senaryoda Moğol saldırısında öldürülmesi ile diziden ayrıldı. Bu tarz oyuncu ayrılıklarından sonra dizideki akıcılığın devam etmesi adına yeni oyuncu transferleri yapılıyor. Emre Koç'un yakın zamanda dizide yerini alarak önemli bir karaktere hayat vermesi beklenmekte. Pek çok dizi ve film sahnesinde rol aldığı için oyuncunun deneyimi oldukça yüksek.