Kuruluş Osman Dizisinde Senaryo Yüzünden Tüm Dengeler Değişti!

Kuruluş Osman Dizisinde Senaryo Yüzünden Tüm Dengeler Değişti!

ATV dizisi Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde neler oldu? İzleyiciler şaşkın bakışlarla ünlü oyuncunun diziye veda etmesini izlemişti. Şimdi ise sevilen oyuncuların diziye dahil olduğu görülüyor. Kuruluş Osman'a katılan ünlü oyuncu şaşırttı. İşte diziye dair son dakika gelişmeleri...

A+A-

Kuruluş Osman dizisi, yeni bölümüyle fark yaratacak. Çünkü önemli oyuncuların diziye katıldığı vurgulanıyor. Sevilen dizide kimler oynayacak? Özellikle de kadroya bakılacak olursa fazlasıyla kaliteli hale geldiği anlaşılıyor. ATV'de yayınlanan diziyle ilgili son dakika gelişmelerini paylaşacağız. Sevilen dizide kimler oynayacak? İşte dizinin yeni bölümüne ilişkin merak edilenler ve çok daha fazlası haberimizde yer alıyor.

Kuruluş Osman'a Kim Katıldı?

Kuruluş Osman dizisine Zehra Yılmaz ve Cihan Şadoğlu katıldı. İki oyuncunun da dizi kadrosunda yer alması izleyicileri heyecanlandırdı. Yeni bölüm fragmanında neler olacağı şimdiden merak ediliyor. 84. bölümle birlikte dizideki olayların seyri değişebilir. Burak Özçivit'in başrolde oynadığı diziye dair son gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Yıldıray Şahinler Ayrılmıştı

Öte yandan diziye kısa süre önce veda eden ve Tekfur Rogatus Lazkaris karakterine hayat vermiş olan Yıldıray Şahinler, izleyicileri üzmüştü.  Ayrılığı sonrasında izleyicilerin vedası ile karşılaşan ünlü oyuncu, karşılık olarak sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve herkesi şaşırttı. Binlerce beğeni alan paylaşımı büyük ilgi gördü.