Kuruluş Osman Dizisinin Başrol Oyuncusu Diziden Ayrıldığını Açıkladı

Kuruluş Osman Dizisinin Başrol Oyuncusu Diziden Ayrıldığını Açıkladı

Tarihi diziler arasında reytingleri kasıp kavuran Kuruluş Osman dizisi ekranlara gelmeye devam ediyor. Son olarak dizinin bir oyuncusu kadrodan ayrıldığını açıkladı. Ragıp Savaş’ın diziden ayrılması Burak Özçivit ve tüm ekibi derinden sarstı. İşte detaylar...

A+A-

ATV ekranlarının reyting rekortmeni Kuruluş Osman dizisi dün akşam ekranlara gelen bölümüyle şok ayrılıkları imza attı. Senaryo gereği Dündar Bey’e hayat veren Ragıp Savaş diziden ayrıldı. Ragıp Savaş’ın diziden ayrılması izleyicileri üzerken, dizi son bölümü ile yine reyting rekorları kırdı.

ATV ekranlarında 2. sezonu yayınlanan dönem dizisi Kuruluş Osman her hafta aksiyon ve heyecan dolu bölümleri ekrana getiriyor. İlk bölümünden bu yana severek takip edilen Kuruluş Osman son bölümü ile yine kasıp kavurdu.

Osman’ın İntikamı Ağır Oldu

Osman’ın intikamı ağır oldu. Dizide Osman Bey ve Dündar Bey arasındaki hesaplaşma son buluyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde Dündar Bey'in ölümü ekrana damga vurdu. Son bölümünde şok ayrılıklar ve yaşanan olaylar sosyal medyayı salladı.

Başrollerinde Özge Törer ve Burak Özçivit gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Kuruluş Osman dizisi 54. son bölümü ile ekranlara geldi. Her hafta Çarşamba günü ekranlara gelen Kuruluş Osman son bölümünde Dündar Bey'in ihanetini ortaya çıkardı.

Dündar Bey İhanetinin Bedelini Ödedi

Dündar Bey ihanetinin bedelini ödedi. İnegöl kalesine saklanan Dündar Bey Osman’ı çok öfkelendirdi. Zekice planları ile Dündar Bey’i İnegöl kalesinden çıkaran Osman Bey intikamını aldı.

Ardından Melik ve Süleyman ile yüzleşen Osman Bey amcasını okla vurarak infaz etti. Dündar Bey'in ölerek diziye veda etmesi oyuncu kadrosunu üzdü. Dündar Bey karakterine hayat veren Ragıp Savaş’ın diziden ayrılması yapımcı Mehmet Bozdağ’ı da üzdü. Dizinin son bölümünün yayınlanmasının ardından Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanını da ekranlara getirdi.