Kuruluş Osman'da Bir Ayrılık Daha! Boğarak Öldürüldü

Kuruluş Osman'da Bir Ayrılık Daha! Boğarak Öldürüldü

Kuruluş Osman dizisinde beklenmedik olaylar yaşanmakta. Dündar Bey'in bir süredir Osman Bey'e ihanet etmesinden sonra gerçekler ortaya çıktı. Osman Bey, gerekli talimatları vererek Dündar Bey'in bulunması için gerekli çalışmaları başlatmış oldu. Peki Ragıp Savaş'ın hayat verdiği Dündar Bey karakteri diziden ayrılacak mı?

A+A-

Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde Osman Bey'in intikam sahneleri çok konuşulacak. İzleyicilerin bir süredir beklediği bu sahnelerin yayınlanmasına çok az kaldı. Dündar Bey'i oldukça zor anlar bekliyor. Reytinglerde zirveye ulaşan Osman Bey dizisinde neler yaşanıyor? Yeni bölüme dair önemli anlar haberimizde.

Osman Bey İntikam İçin Hazır!

Osman Bey, amcası Dündar Bey'in kendisine ihanet ettiğini öğreniyor. Bir süredir düşmanla bilgi paylaşımında bulunan ve oba hakkında bildiklerini anlatan Dündar Bey'in sonu yakın zamanda gelebilir. Dündar Bey'in diziden ayrılma sahnesi ise herkesin merak edeceği üzere oldukça heyecanlı geçecek.

Dündar Bey Diziden Ayrılıyor mu?

Kuruluş Osman dizisinde Ragıp Savaş isimli oyuncunun canlandırdığı Dündar Bey karakterinin öldürülmesi bekleniyor. Osman Bey, Dündar Bey'in bulunması için gerekli talimatları verdi ve yakalanması an meselesi haline geldi. Bakalım dizinin yeni bölümünde izleyicileri ne gibi olaylar bekliyor.

Ragıp Savaş Diziye Veda Edecek mi?

Usta oyuncu Ragıp Savaş'ın diziye devam etmesi beklense de senaryo gereği ayrılığı söz konusu oldu. Eğer bir aksilik yaşanmaz ise Ragıp Savaş, Kuruluş Osman dizisinden ayrılacak.