Kuruluş Ve Sadakatsiz Reytingleri Topladı! Diğerlerinin Eli Boş Kaldı

Kuruluş Ve Sadakatsiz Reytingleri Topladı! Diğerlerinin Eli Boş Kaldı

Geçtiğimiz akşam yine çok kızışmalı bir rekabet vardı. Bu sezonun bol reytingli dizilerinden olan Sadakatsiz ve Kuruluş dizileri açıklanan sonuçlara göre reytinglerin büyük bir kısmını almayı başardı. Diğer dizilerin ise eli bu hafta da boş kaldı

A+A-

Reyting sonuçları yine kimseyi şaşırtmadı..

Geçtiğimiz akşam yine bol reytingli dizileri birbiriyle kapıştığı bir çarşamba akşamıydı. Kuruluş ve Sadakatsiz dizileri başta olmak üzere Masumiyet ve Doğduğun Ev Kaderindir dizileri birbirileriyle yarıştı. Herkesin tahmin ettiği üzere bu reyting mücadelesini kazananlar yine Kuruluş ve Sadakatsiz dizisi olurken, diğerleri çok küçük reyting oranlarıyla yetinmek zorunda kaldı. Sabah saatlerinde açıklanan reyting sonuçlarına göre Kuruluş dizisi ABC Ve TOTAL'de zirvede yer aldı. Bununla beraber Sadakatsiz dizisi de AB listesinde haftalardır olduğu gibi reyting birinciliğini kaptırmadı.

Doğduğun Ev Kaderindir ve Masumiyet dizileri çöküşte..

FOX ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisi ve TV8 ekranlarının gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi reytingler TOTAL, AB ve ABC listelerinde çok büyük bir güç kaybetti. Sezonun bitişine yaklaştığımız günlerde bu oranlarda göz önünde bulundurulursa iki dizininde ekranlara veda etmesi kesinleşmiş gibi görünüyor. Masumiyet ve Doğduğun Ev Kaderindir dizilerinin çok yakında yayınlanacak olan final bölümleriyle ekrana veda etmesi bekleniyor. Yine de kesin kararlar ilerleyen günlerde belli olacak.