Kuzey Yıldızı Aslıhan Güner İzleyicileri Ağlattı! Yaptığı Final Paylaşımı Çok Konuşuldu!

Kuzey Yıldızı Aslıhan Güner İzleyicileri Ağlattı! Yaptığı Final Paylaşımı Çok Konuşuldu!

Kuzey Yıldızı dizisinin final bölümü yakında ekranlarda olacak. Aslıhan Güner'in ekranlara veda ettiği paylaşım ise pek çok izleyiciyi etkiledi. Güzel oyuncu yaptığı paylaşımda neler söyledi? Kuzey Yıldızı finali ne zaman olacak?

A+A-

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde hüzünlü anlar yaşanıyor. Dizinin başrol karakterleri son defa ekranda gözükecek. Final bölümünün yayınlanmasıyla beraber dizinin işleyişi de hüzünlü olacak. Peki Kuzey Yıldızı'nda yaşanan sürpriz de ne? Başarılı ve güzel oyuncu Aslıhan Güner'in yaptığı yorum anında etkileşim aldı. Twitter üzerinden yaptığı açıklamada hislerini yansıtan ünlü ismin söyledikleri izleyicilerin beğenisini kazandı.

Kuzey Yıldızı Veda Etti!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi, sosyal medya hesabı üzerinden veda etti. Final bölümüyle ilgili önemli paylaşımlarda bulunuldu. Ayrıca dizinin vedasından sonra bir yandan da başrol oyuncusunun sözleri ayrılığa damgasını vurdu.

Aslıhan Güner'den Duygusal Ayrılık!

Aslıhan Güner, Twitter'dan yaptığı açıklamada izleyicileri duygulandırdı. Kuzey Yıldızı dizisinin hesabı Aslıhan Güner'e teşekkür eden bir yazı paylaştı. Ünlü oyuncu da karşılık olarak dizi için çabalayan herkese ve izleyicilere teşekkür ettiğini belirtti. Bu notun hemen ardından izleyicilerin merak ettiği olay ise finalin nasıl gerçekleşeceği idi. Dizinin final fragmanı yayınlandı. Bakalım sevilen diziyle ilgili ne gibi gelişmeler yaşanacak. İsmail Demirci ve Aslıhan Güner arasındaki uyumu son defa izleyeceğiz. Özellikle de Kuzey ve Yıldız karakterleri dizinin en sevilen isimleri arasındaydı.