Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta Rus Mafyası Şoku! Ünlü Oyuncunun Başı Mafya İle Dertte

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta Rus Mafyası Şoku! Ünlü Oyuncunun Başı Mafya İle Dertte

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide Kuzey ve diğer gençlerin alıkonulması sonrasında Yıldız harekete geçiyor. Yıldız'ın hiçbir şekilde korkmadan Rus mafyası ile olan savaşı izleyenleri bir hayli güldürecek. Ciddiyeti ile karşımıza çıkarken bir yandan da güldüren ünlü oyuncu Aslıhan Güner, sosyal medyadan kendini paylaştı.

A+A-

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi yine bomba gibi sahnelerle karşımıza çıkıyor. Dizinin yeni bölümlerinde Yıldız'ın cesaretine tanıklık edeceğiz. Kuzey ve gençlerin başına gelenler sonucu adeta kurtarıcı görevi gören Yıldız, onları mafyanın elinden nasıl kurtaracak? İşte dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar...

Yıldız Rus Mafyası ile Savaşacak!

Rus mafyasının Kuzey ve diğer gençlere el koymasının ardından Yıldız hemen harekete geçecek. Karnı burnunda olmasına rağmen hiçbir şekilde geri adım atmayan sempatik ve güzel karakterin maceralarına tanıklık edeceğiz. Ciddi tavrıyla mafyanın üstesinden gelmeyi başaracak.

Sosyal Medyadan Kendini Paylaştı!

Yıldız karakterine hayat veren Aslıhan Güner, dizide yaşananlardan sonra ünlü oyuncu gülümseten bir paylaşım yaptı. Hamile haliyle iki silah taşıyan Yıldız karakterini paylaşarak emojili bir yazı yazdı. Dizinin yeni bölümünün ne kadar eğlenceli olacağı şimdiden tahmin ediliyor.

Kuzey ile evlendiğinden bu yana maceralardan ve çeşitli olaylardan başını kaldıramayan Yıldız ise hem kocasını hem de gençleri kurtararak önemli bir davranışta bulunacak. Aslıhan Güner'in canlandırmış olduğu başrol karakteri, cesareti ve ciddi bir karaktere sahip oluşuyla biliniyor. Yeri geldiğinde sert konuşabilen ve yeri geldiğinde ise oldukça naif davranan Yıldız'ın dizinin vazgeçilmez karakterlerinden biri olduğu belirtiliyor. Aslıhan Güner ise karakteri başarılı bir şekilde oynadığından her bölüm izleyici tarafından takdir edilmekte. Bakalım bu eğlenceli geçen bölüm sonrasında dizinin reytingleri senaryodan nasıl etkilenecek. Özellikle de Kuzey ve Yıldız arasındaki komik diyalogların izleyiciyi diziye bağladığı belirtiliyor. Dizide diğer yaşanan aşkların da bir nebze etkisi var elbette. Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü ile çok yakında ekranlarda olacak.