Kuzey Yıldızı İlk Aşk'tan Üzücü Final Kararı! Kuzey Yıldızı Ekranlara Veda Ediyor!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'tan Üzücü Final Kararı! Kuzey Yıldızı Ekranlara Veda Ediyor!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın son dönemde daha az izlendiği ve izleyicinin eskisi gibi tat alamadığı iddia ediliyordu. Bu da dizinin yakın zamanda son bölümünü yayınlayacağını gösteriyor. Show Tv'den Kuzey Yıldızı final kararı geldi. Sevilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi ekranlara veda mı edecek? Kuzey Yıldızı son bölüm ne zaman?

A+A-

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi izleyicilerinin bir süredir beklemiş olduğu bu haber ne yazık ki ortaya çıktı. Sosyal medyada geniş yankı bulan bu gelişme sonrasında kullanıcılar itiraz ederken Show TV'nin bu adımdan geri dönmesi beklenmiyor. Yeni projelerin yayına geçirilmesi adına boş bir günün arandığı ve bu da reytingi düşmekte olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk olacağı ifade edilmekte. Tüm bu iddiaların ışığında Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi bitiyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Ne Zaman Final Yapacak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 60. bölümde final yapması beklenmekte. Dizinin artık senaryosunun tıkandığı ve reytinglerinin de düşmeye başladığı belirtilmişti. Alınan bir kararla yakın zamanda dizinin final yaptığını göreceğiz.

Kuzey Yıldızı Neden Final Yapıyor?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın final yapma nedeni olarak izlenme oranları gösteriliyor. Ancak bir başka Kuzey Yıldızı final sebebi ise sahnelerin birbirini tekrar etmesi. Kanalın değişikliğe ihtiyacı olduğu belirterek yeni bir projeyi boşalan günde ekranlarda yayınlatmayı düşündüğü aktarıldı. Kuzey Yıldızı'nın ekranlara veda etmesi büyük ses getirecek.