Kuzey Yıldız’ın Başrol Oyuncusundan Yeni Dizi! Bakın Dizi Başlamadan Ne Oldu…

Kuzey Yıldız’ın Başrol Oyuncusundan Yeni Dizi! Bakın Dizi Başlamadan Ne Oldu…

FOX TV yeni sezon hazırlıklarını başladı. Kefaret dizisinin final yapmasıyla birlikte elinde doğru düzgün dizisi kalmayan kanal kollarını sıvadı. FOX TV’nin yeni dizisi Uzak Şehrin Masalları oldu. Dizinin oyuncu kadrosu ise şimdiden merak ediliyor. Hangi oyuncu diziye katılmayı kabul etti ve dizi daha başlamadan tekrar ayrıldı…

A+A-

Dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Dizinin hikayesini ise Can Sinan yazacak merakla beklenen dizi Ağustos aylarında setlere çıkmayı planlıyor. Dizinin çekimleri ise Kars’ta yapılacak. Yeni dizi Eylül ayı gibi ekranlarda yerini alması bekleniyor. Peki bu güzel dizinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Uzak Şehrin Masalı Oyuncu Kadrosu!

Dizinin başrollerinde Aslıhan Güner yer alıyor. Dizide Umay karakterine hayat verecek. Ona eşlik edecek isim ise en son Yasak Elma dizisinde izlediğimiz Barış Kılıç oldu. Başarılı oyuncu dizide Kürşat karakterini canlandıracak. Zeynep Eronat’ın Aliye ve Timur Acar ise Affan karakterine hayat verecek. Dizi aynı zamanda başlamadan bir oyuncu ayrılığına da şahit oldu.

Gonca Vuslateri Diziden Ayrıldı!

Uzak Şehrin Masalı dizisine katılarak hayranlarını sevindiren güzel oyuncu Gonca Vuslateri dizi başlamadan ekipten ayrıldı. Uzun süredir ekranlarda olmayan başarılı oyuncu bu kararı ile hayranlarını çok üzdü. Diziden ayrılma sebebi ise yeni bir sinema filmi ile anlaşmış olduğu söylendi. Oyuncunun hayranları güzel bir diziyi kaçırdığını ve ekranlarda onu görmek istediklerini dile getirdi.