La Casa de Papel 5. Sezonunda Dikkat Çeken Görüntüler!

La Casa de Papel 5. Sezonunda Dikkat Çeken Görüntüler!

La Casa de Papel 5. sezonu yayınlandı ancak izleyicilerin de farkın vardığı bazı gelişmeler yaşandı. Netflix dizisinin final sezonunda olmasından ötürü izleyiciler ne olacağını merak ediyordu. Oyuncu kadrosunda şaşırtıcı detaylar yer alırken, final bölümler için tarih verildi.

A+A-

La Casa de Papel'in 5. sezon yeni bölümleri yayınlandı. Toplamda 10 bölümde oluşan dizinin 5 bölümü ekrana geldi. Ancak merak edilen şu ki dizide neler yaşanacak? Pek çoğunuzun bildiği üzere dizi final sezonuyla karşımıza çıkıyor. Bu nedenle çetenin dağılması ve finalde oldukça üzücü sahnelerle karşılaşma ihtimalimiz bulunuyor. Yeni sezona katılan oyuncular da merak edilmekteydi. Ortaya çıkan bölümlerle beraber kimlerin katıldığı net şekilde anlaşıldı. Dizinin yeni bölümlerini hızlı bir şekilde bitirenler ise son 5 bölümü tahmin etmeye çalışıyor. Netflix, dizinin final yapacağını duyurmuştu.

La Casa de Papel'e Kimler Katıldı?

 Miguél Ángel Silvestre, diziye katılan ilk isimdi. Dizide René karakterine hayat veriyor. Ayrıca Patrick Criado ve José Manuel Seda'nın da dizide oynayacağı kesinleşti. Üç oyuncunun da dizide fazlasıyla yer aldığı görülüyor. Çeteye katıldıkları için kendilerini final bölümüne kadar görebiliriz. Pek çok kişi dizinin yeni bölümlerini izlemeye koyuldu bile. 

Son Bölümler 3 Aralık'ta!

La Casa de Papel'in son bölümleri 3 Aralık'ta yayınlanacak. Diziyle ilgili merak edilen detaylardan biri de buydu. 5 bölümden sonra diğer 5 bölüm şimdiden beklenmeye başlandı. Çünkü dizi hayranları hızlı bir şekilde bölümleri izledi. Şimdi ise 3 ay daha bekleyecekler. Bazı izleyiciler ise haftalık olarak izliyor. Böylelikle diziyi hızlı izlemektense yavaş izleyerek keyifli hale getirmeyi amaçlıyorlar.